Ağva Hacıllı Kamplı Off-Road Keşif Gezisi (28-29 Temmuz 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MK51 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,870

MK51

Zirve
Yer
Istanbul
Cumartesi günü (corehun) Korhan ile birlikte Ümraniye oto sanayide araçlarımıza bakım yaptırdıktan sonra, ufak bir test gezisi için saatin çok da geç olmadığını (14.30 civarı) düşündüğümüz bir sırada, (sduran) Serkan'ın da (küçük Erdin ve Alman arkadaşı Rudi ile birlikte) yakınlarımızda olduğunu öğrendik. Aynı semtte olan (hural) Hakan'ı da yanımıza alarak Ağva yönüne doğru yola çıktığımızda (amonratr) Tayfun ile (yücel) Yücel'in de bize katılabileceği bilgisi geldi.
Dört araç ile Hacıllı Köyü'ndeki dere kenarına geldik. Çok erken saatlerde gelmiş olan (serdaragdas) Serdar ve eşi, bordo Niva'ları ile bizi karşıladılar ve bir-iki dere geçişine katıldıktan sonra döndüler. Biz, birkaç küçük ve bir gece etabı sonrası tadı damağımızda kalan geziye (üç araçta dört çadır olduğunu öğrendikten sonra -bir kişi de araçta yatmayı göze aldı) Pazar günü de devam etmeye karar verdik ve kamp kurduk.
Ertesi gün Şile'de olduğunu bildiğimiz (jeep34) Uğur ve (yuysal) Yüksel aileleri ile birlikte, Musa arkadaşımız, Ağva'da olan (frkbdr) Faruk ve (SDC) Sevtap arkadaşımız da bize katılınca bir anda geniş bir aile olduk... ve gelsin etaplar... gelsin fotoğraflar...

Etiketler
Ynt: Ağva Hacıllı Kamplı Off-Road (spontane) Gezisi 28-29 Temmuz 2007

harikaydı, muhteşemdi, hala içim gidiyor niye bitti diye... :smiley:

çok guzel bir geziyid 1.5 saatlik uyku bıle yettı . (soğuktan dondum) sağlam dostlar vardı ve ozlenenler hepinize teskkur ederım

Selam arkadaşlar :smiley:

Gerçekten bu son anda gelişen gezi programı süperdi :smiley: ve herkese tekrar teşekkür ediyorum bunu yaşama şansını bana verdikleri için :smiley:

Hepinizin dört gözle fotoları beklediğini biliyorum ama biraz daha sabır seçebildiklerimi buraya diğerlerini geçenki gibi albüme koyacam ve biraz zaman alıyor :( Malum birde pazartesi ve işler var :smiley:
ama en azından gezinin nasıl geçtiğine dair oyalayıcı bi fotoyu huzurlarınıza sunuyorum ;D

Page 1 1

... ama Korhan'cığıma da 5.2 gibi bir ağır makina yakışıyo yaa...

haftasonu güzel geçtide ben niye bu kadar yoruldum anlamıyorum
galiba 5.2 ye co-pilot olmamak lazım araba ağır binenler ağır çok yoruyor insanı :smiley:

yollar gerçekten zorluydu engelleri aşmak için baya ugraştık ama önünden çekilseler Faruk zıplayıp giedeck aslında ;D
IMG 5731

selam serkan...bir ricam olucak...hural'ı akşam uyardım ama sana söylemeyi unuttum...herhangi bir karede gözüküyorsam photoshop filan birşeyler ayarlarsın artık (lütfen)...korhan için gerek yok,o zaten ince bir arkadaş... ;)

SDC' Alıntı:
selam serkan...bir ricam olucak...hural'ı akşam uyardım ama sana söylemeyi unuttum...herhangi bir karede gözüküyorsam photoshop filan birşeyler ayarlarsın artık (lütfen)...korhan için gerek yok,o zaten ince bir arkadaş... ;)
;D merak etme hallederiz

Arkadaşlar işte size Ağva-Hacıllı OffRoad gezisi fotograf albümü :smiley:
Umarım beğenirsiniz ;)

http://web.mac.com/serkan_duran/iWeb/agva-hacilli/Welcome.html

Serkan döktürmüşsün gene... Eline sağlık...

serkan teşekkürler yine güzel bir albüm hazırlamışsın :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR