Akçakoca Kamp Alanlari Hk. Bİlgİ Rica Ediyorum:)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan byfreedom Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,540

byfreedom

Ana Kamp
Yer
ANKARA
Telsiz Çağrı Kodu
TB2MZM
Merhaba ,
Akçakoca tarafında hiç kamp yapmadık. Araç ile 2 yetişkin 2 çocuk olarak kamp planlıyoruz. Bizimle beraber 1-2 aile dostumuz da gelecek. Çadır kurmayı planlıyoruz . Bu bölgede önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?

Bilgi için şimdiden çok teşekkür ederim.
Barış YILDIRIM.

Etiketler

Ücretli camping mi
Yoksa kamp dışı mı konaklama yapmak istiyorsunuz

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçtiğimiz sonbaharda Gurme Kamping'de kaldık, diğer hizmetlerinden faydalanmadık ancak genel itibariyle memnun kaldık. Biz gittiğimizde bizim dışımızda tek bir çadır vardı, çadır kurulacak yerler uygundu. Gece derenin karşı tarafında kalan mekandan yüksek müzik sesi geldi, tek rahatsız eden şey bu oldu.

Herkese Merhaba,
Tekrar bu konuda başka bir başlık açmak istemedim.

Aile ile bayramın 3. günü Perşembe günü gitmeyi düşündüğümüz Akkçakoca'da bir kamp planımız var.
Ücretli kamp olarak şu ( Karadeniz Rotaları – 1 )sitede gördüğüm "Edilli Deniz Kamping"de kalmayı planlıyoruz. Ama henüz görüşüp netleştirmedik.

- Üç çocuklu bu kamp ve doğa sever ailemize :smiley:başka bir ücretli kamp alanı tavsiyeniz olurmu?
- Daha sakin ve sessiz az bilinen gizli koy ve çadır kurabileceğimiz (ücretli kamp alanları dışında) bir alan tavsiyeniz olurmu?
- Kampımızı yaparken bu bölgede etrafı ailemizle gezip görebileceğiz "gitmişken şurayıda görün diyebileceğiniz":smiley: günü birlik yer tavsiyeleriniz nelerdir ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi kamplar dilerim.

Herkese Merhaba,
Tekrar bu konuda başka bir başlık açmak istemedim.

Aile ile bayramın 3. günü Perşembe günü gitmeyi düşündüğümüz Akkçakoca'da bir kamp planımız var.
Ücretli kamp olarak şu ( Karadeniz Rotaları – 1 )sitede gördüğüm "Edilli Deniz Kamping"de kalmayı planlıyoruz. Ama henüz görüşüp netleştirmedik.

- Üç çocuklu bu kamp ve doğa sever ailemize :smiley:başka bir ücretli kamp alanı tavsiyeniz olurmu?
- Daha sakin ve sessiz az bilinen gizli koy ve çadır kurabileceğimiz (ücretli kamp alanları dışında) bir alan tavsiyeniz olurmu?
- Kampımızı yaparken bu bölgede etrafı ailemizle gezip görebileceğiz "gitmişken şurayıda görün diyebileceğiniz":smiley: günü birlik yer tavsiyeleriniz nelerdir ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi kamplar dilerim.
merhaba
Yarin ailece Akçakoca' ya 4 günlüğüne kampa gidiyorum. Daha once iskele kampingte kaldim fena ama bu dediginiz yer daha iyi gibi degerlendirecegim. Denk gelirsek tanisiriz insallah. iyi kamplar

Bayramlarda hangi kampa giderseniz gidin hizmet kalitesi çok düşer. Sonra millet sinirinden Google map' da o gittiği yer hakkında eleştirir durur. Eleştiri mesajları genelde tatile denk gelir O tavsiye ile gittiğiniz yer normal dönemde çok güzel bile olsa bayram zamanlarında kadro yetersizliğinden pis tuvaletler gibi eksiklikler olabilir. O sebeple ben tavsiye yazmıyorum ki küfür yemeyeyim

bir saat daha gidin gökçeler tas gölü kamping var doğa ile iç içe....ister ormana ister şelaleye kamp atın wc duş büfe kafeterya buzdolabı elektrik gibi hizmetleri var...bayramda da temizdi...saroz kamping maceramızdan sonra çok çok temiz bir kamptı...keyifli kamplar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.