Artık Silinebilir. Teşekkür Ederim.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RamizDAYI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,379

Aramızda sanatçı, hem de çok yönlü sanatçıların olması ne güzel. Sayenizde hem kulaklarımızın pası silindi, hem gözümün gönlümüz açıldı. İyi ki varsınız.

Bu arada, elektro piyanonuzla ilgili bir ayrıntıya takıldım: Pedalı yok mu?
 böyle bi zenginlik herkese malum olmaz. gıpta ettim agzım açık çalışmanıza bakarken elektro bağlama konu edilince hemen Orhan Gencebayı açtım aşkımı sakladan başladım şarj bitene kadar Bir meçhul aleme giderken dünya ile bitirdim bi saat ... kendinize ve hayatınıza katkılarınız muhteşem saygıyle selamlıyorum
 

İlgi, alaka ve düşünceleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim.

Beni daha da mutlu eden şey sizin gibi eski bir üyenin 4 yıl üstüne ilk mesajını bu konuya atması.

Sizi buralarda daha sık görmek dileğiyle. 🙂

Tekrar hoş geldiniz.
Merhaba Ramiz dayı, hoşbuldum teşekkürler bu kadar yıl geçtiğini siz yazınca farkettim : ) opera hariç sanatın her turune hayranım paha biçilemez olan, hayal edilenin ses ve el becerisiyle ortaya çıkması müzikte resimde mimaride yazıda peyzajda taşıtlarda eşyalarda uzar gider. sizde de yok yok hepsinden var, sağlık yetenek emek en büyük zenginlik -para yoksa kimse bişey yapamaz diye düşünenler olursa dövelim onları - emek veren üreten herkese selam olsun sağlıklı mutlu kalın
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,366
Mesajlar
1,517,098
Kayıtlı Üye Sayımız
172,021
Kaydolan Son Üyemiz
Hulk6171

SON KONULARGeri
Üst