Bisikletle Türkiye Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tolga Koç Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,465

Etiketler

Ynt: Bisikletle Türkiye Turu

Tolga, karar vermek başarmanın yarısı.............

Okuduğum doğa ve spor dergilerinde, "...genç sporcu okyanusu geçti......genç bisikletçiler Çin turu yaptı.......vs.vs." gibi hep yabancı gençleri takip ediyorum.
Ara-sıra bizim gençlerimiz haber yapılıyor. O zaman seviniyorum.

Allah'ın izni ile başaracağından eminim. Yanına alacağın bazı eşyaları unutabilirsin, fakat asla kameranı ya da fotoğraf makinanı UNUTMA. :D

Inanilmaz derecede heyecanlandim! Sevgili Tolga,tebrikler ve bol sans! Blogundan notlarini ve resimlerini takip ediyorum inanilmaz keyif verici! Bircok kisinin hayalini gerceklestiriyorsun ,bunu gormek bile cok guzel...
Keyifli-guzel surusler!

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, şu an itibariyle İzmir'e varmış bulunuyorum son 3gün oldukça yıpratıcıydı en kısa zaman da kafamı toparlar toparlamaz kaleme alıp fotoğraflar eşliğinde blogumdan yayınlayacağım

çarşamba sabah çıkıcam yola sanırım aynı gün aydını geçmiş olup direk kuşadasına varabilirim

Geyikli, Assos, Akçay, Dikili, İzmir

http://seyyahinkalemi.blogspot.com/2010/05/geyikli-assos-akcay-dikili-izmir.html

açıkçası belli planlı bir rota tur öncesinde de çizmemiştim kabaca geçeceğim yerler belliydi yolda neresi gönlümü çelerse orada kamp atıyorum. Didim de de kalabilirim kuşadasınada geçebilirim.

Tolga,nereden istersen git, hangi rotayı tercih edersen et, bu senin seçimin, senin yolun. Değişmeyecek bir tek şey var; '' Ülkemizin her yeri çok güzel'', bu güzellik istersen bir gün önce ayrılmış ol,hiç farketmiyor.Tekrar hoşgeldin.

Evet Tolga kardeşimiz hoşgeldi ,4/mayıs sabahı Sami bey ve ben altınyol sahilinde bir kahvaltı yaparak bu yürekli kardeşimiz ile tanıştık.İyi bir sohbet yaptık ve kendisini ege sahillerine uğurladık.Yolun açık olsun,güle güle git.SEVGİ ve SAYGILAR.

Tolga,yoldan aradığımda ilk başta çok şaşırdım. Ama bu hangi nedenle olursa olsun senin seçimin.Sonlandırma konusundaki nedenin/nedenlerin de sadece sana ait.
Bugün döndüm,ama şunu belirteyim,yola çıkmadan aldığımız ATLAS dergisinin sadece bu aya özel verdiği bir aylık MÜZE KART'ı da yanıma aldım.Seni nerede bulursam verecektim.Hatta belki bir ya da iki günlüğüne konuğum da olcaktın. Kahvaltıda öyle konuşmuştuk.
Canını sıkma,iş olacağına varır. Dünyanın sonu değil ya.Metin Bey ile onun aracı gibi bir araç sahibi olma konusunda fikrini alacaktın, ne oldu. Bisikletin yeri bir başka, ama senin için Metin Bey'İn aracı gibi bir araç bir yalıdan daha değerli olur diye düşünüyorum.
Telefonda da dediğim gibi dünya çok büyük değil,yine karşılaşırız,kendine çok dikkat et,çünki''YAŞAMIN YEDEĞİ YOK''. Selamlar sevgiler İzmir'den

Gezi yazısını incelemek istedim ama "aradığınız blog bulunamadı" şeklinde bir yazıyla karşılaşıyorum ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR