Türkiye Enduro Şampiyonası 2. Ayak Yarışı Kastamou Azdavay

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sulo95 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,643

sulo95

Ana Kamp
Mesajlar
30
Tepkime Puanı
1
Yer
İSTANBUL
Kastamonu’da 16-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak Uluslararası Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nda toplam 30 bin avro para ödülü dağıtılacak.


Ülkemizde ilk defa Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde yapılacak Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nda sporculara adeta ödül yağacak. 16-17 Mayıs'ta Azdavay’da yapılacak Doğu Avrupa ve Türkiye Enduro Şampiyonası’nda Azdavay Belediyesi tarafından sınıflarında dereceye girecek sporculara para ödülü verilecek. Suğla Yaylası’nda düzenlenecek Doğu Avrupa Şampiyonası’nda E1, E2, E3 sınıflarında birinciye 2.000 avro, ikinciye 1.100 avro ve üçüncüye de 750 avro para ödülü dağıtılacak. Women, Junior ve Veteran sınıflarında birinciye 1.300 avro, ikinciye 800 avro ve üçüncü sporcuya da 500 avro para ödülü verilecek.

Aynı tarihlerde yapılacak Türkiye Enduro Şampiyonası’nda E1a, E2a, E3a sınıflarının birincisi 700, ikincisi 500, üçüncüsü 300 ve dördüncüsü de 200 avro para ödülü alacak. E1b, E2b, E3b, EC ve Bayanlar sınıflarının birincisi 400, ikincisi 300, üçüncüsü 200 ve dördüncüsü de 150 avro para ödülü ile ödüllendirilecek.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,447
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst