Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım Antalya (7. Ve Son Ayak)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sulo95 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,804

sulo95

Ana Kamp
Mesajlar
30
Tepkime Puanı
1
Yer
İSTANBUL
Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 Yarış Takvimi’nin son organizasyonu Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya’da yapılacak.Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 7. Ayak yarışı, 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya Çakırlar Taş ocaklarında, doğal ve yapay engellerle donatılan parkurda Antalya Enduro Motosiklet Kulubü tarafından gerçekleştirilecek. Yarışlar, Antalya’nın eşsiz doğasında, denize 3 km uzaklıktaki parkurda hem seyircilere hem de enduroculara heyecanlı anlar yaşatacak.

SAYDIN121


Yar
 

Etiketler
Ynt: Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım Antalya (7. Ve Son Ayak)

Türkiye Enduro Şampiyonası’nın son ayağı Antalya Konyaaltı’nda düzenlenirken, 2014 yarış takvimi güneşli bir havada noktalandı.


Antalya Çakırlar Taş Ocağı mevkiinde Antalya Enduro Motosiklet Kulübü tarafından organize edilen yarışa ikisi bayan 58 sporcu katıldı. Yüzlerce vatandaşın ilgi ile izlediği yarışlar, Toros Dağı’nın eteklerindeki enduro yarış parkurunda, Türkiye’nin dört bir yanından gelen, profesyonel yarışçıların doğaya ve zamana karşı mücadeleleri ile geçti. Özellikle ekstrem etabında atlama rampalarında sporcuların yaptıkları hareketler izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

ntalya yarışında sınıflarında dereceye giren isimler şöyle;
E1A: İbrahim Ercansungur, Süleyman Aydın, Ediz Güven
E2A: Murat Erşahin, Necmi Kozlu
E3A: Erdal Yavuz, Yıldırım Hakkı Ünal
E1B: Ahmet Okatan, İdris Demiral, Yılmaz Kaya
E2B: Sinan Şahinkaya, Yahya Çağlar Aşım, Rafet Karakuş
E3B: Cemil Yurt, Hakan Atay
EC: Abdullah Aycan, Mevlüt Kolay, Salih Serim

Antalya


Antalya1


Antalya3
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst