Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,049,897

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
Herkese merhabalar, 46 yaşında emekliyim istanbuldayım ve 1 oğlum var. Eşim ve ben nereden denk geldiyse taylan beyin videolarını izlerken bulduk kendimizi ve bizde neden olmasın diyerek 2 aydır karavan araştırıp bilgi toplamaya çalışıyoruz. Herkese teşekkürler .

Etiketler
Merhaba ben Levent.

Kamp ve motosiklet sever biri olarak aranızda bulunmaktan dolayı çok mutlu oldum. Karavan çok sevsem de maalesef göz kusurum sebebi ile yeni ehliyet yasaları beni bu hayalimden men etti, halbuki araba , motor kullanan biri olarak çok eminim kesinlikle karavan kullanma sorunum olmayacak ama kural kural bu sevdama veda ettim.

Motosiklet ve kamp sevdamı ise her zaman devam ediyor, gezmeyi, yolları, denizi ve doğayı çok seviyorum. Bu arada master açık su yüzücüsüyüm.

Saygılar.

Herkese merhaba,
Ben ve eşim emekliyiz. Geçen yıl 2002 model bir T4 2.5 TDI alıp aracı biraz toparladık. Öne tekli koltuk arkayada 1.5mt eninde bir rock&roll yatak koyduk. Ruhsat dönüşümü yapmadan, gece konaklamalı kısa geziler yapmaya başladık. Yani araç 5 kişilik cityvan ancak biz gittiğimiz yerde çadır kurmak yerine aracımızda yatıyoruz. Yiyecekler için soğutuculu dolap, eşya koymak içinde dolap yaptık. Bir de Thetford Porta Potti tuvaletimiz var. Seyyar bir güneş paneli ve 24AH lik bir jel akü ile idare ediyoruz. İlkbahar ve sonbaharda gezdiğimiz için idare ediyoruz. Herkesin gönlünden geçtiği bir hayatı yaşaması dileriz. Kazasız, belasız yolcuklarda görüşmek dileğiyle...

Herkese merhaba,
Ben ve eşim emekliyiz. Geçen yıl 2002 model bir T4 2.5 TDI alıp aracı biraz toparladık. Öne tekli koltuk arkayada 1.5mt eninde bir rock&roll yatak koyduk. Ruhsat dönüşümü yapmadan, gece konaklamalı kısa geziler yapmaya başladık. Yani araç 5 kişilik cityvan ancak biz gittiğimiz yerde çadır kurmak yerine aracımızda yatıyoruz. Yiyecekler için soğutuculu dolap, eşya koymak içinde dolap yaptık. Bir de Thetford Porta Potti tuvaletimiz var. Seyyar bir güneş paneli ve 24AH lik bir jel akü ile idare ediyoruz. İlkbahar ve sonbaharda gezdiğimiz için idare ediyoruz. Herkesin gönlünden geçtiği bir hayatı yaşaması dileriz. Kazasız, belasız yolcuklarda görüşmek dileğiyle...
Selam, Hoşgeldiniz, İyi gezmeler...

Merhaba arkadaşlar ben Oğuz. Bursa'dan.
2009 model Freelander 2, 2.2 td4 araç sahibiyim. Yeni aldım yani😁 herkese selamlar saygılar

Herkese Merhabalar

Ben İzmir'den Biltekin Karakaş,

Bisiklet, Motosiklet, Yüzme ve Tüplü Dalış ile ömrüme ömür katmaktayım.

1994 Grand Cherokee 4.0 aldım. (Sizin sayenizde, tüm sorularımın cevaplarını buldum. Yazanın da cevaplayanında elleri dert görmesin.) Çekme karavan almak niyetindeyim, bakalım bakalım, arabamızın bir kaç eksiğini tamamlayalım sıra ona da gelecek.

Günümüzün teknoloji dünyasında bu foruma önem veren ve yaşatmaya devam eden herkese teşekkür ederim.

Doğada görüşmek dileğiyle...

Herkese Merhabalar

Ben İzmir'den Biltekin Karakaş,

Bisiklet, Motosiklet, Yüzme ve Tüplü Dalış ile ömrüme ömür katmaktayım.

1994 Grand Cherokee 4.0 aldım. (Sizin sayenizde, tüm sorularımın cevaplarını buldum. Yazanın da cevaplayanında elleri dert görmesin.) Çekme karavan almak niyetindeyim, bakalım bakalım, arabamızın bir kaç eksiğini tamamlayalım sıra ona da gelecek.

Günümüzün teknoloji dünyasında bu foruma önem veren ve yaşatmaya devam eden herkese teşekkür ederim.

Doğada görüşmek dileğiyle...
Hoşgeldiniz, Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız.

Merhaba arkadaşlar, birkaç kez forumunuzdan bazı bilgileri okumuştum, üye olmak bugüne nasipmiş. 49 yaşında makine mühendisiyim. Evliyim, 3 çocuğum var. Masa tenisi sporcusu, hakemi ve 2.kademe antrenörüyüm. 750 kg karavan almak üzereyim. Halen sağdan soldan gerekli bilgi toplama ile uğraşıyorum. Henüz eşimi yeni ikna etmişken, inşallah bir karavan sahibi olmak istiyorum. Uzun yolculuklardan ziyade, günübirlik geziler yapmayı planlıyorum, orta Anadolu'da yaşadığımdan... Tavsiyelere açığım.
Bütçem biraz sınırlı, 260k.
Saygılarımla...

Merhaba arkadaşlar, birkaç kez forumunuzdan bazı bilgileri okumuştum, üye olmak bugüne nasipmiş. 49 yaşında makine mühendisiyim. Evliyim, 3 çocuğum var. Masa tenisi sporcusu, hakemi ve 2.kademe antrenörüyüm. 750 kg karavan almak üzereyim. Halen sağdan soldan gerekli bilgi toplama ile uğraşıyorum. Henüz eşimi yeni ikna etmişken, inşallah bir karavan sahibi olmak istiyorum. Uzun yolculuklardan ziyade, günübirlik geziler yapmayı planlıyorum, orta Anadolu'da yaşadığımdan... Tavsiyelere açığım.
Bütçem biraz sınırlı, 260k.
Saygılarımla...
Foruma hoşgeldiniz, Keyifli forumlar...

Merhaba,

Mesleğim belirli bir lokasyona bağamlı olmamı gerektirtmediği, seyahat etmeyi ve doğayı sevdiğim için artık bütçem el verdiği ölçüde sevdiğim şeyleri yapmaya gayret ediyorum. Kendime kapalı kasa, 5 kapı, Defender 110 almak ve seyahatlerimi onunla gerçekleştirmek arzusundayım. Seyahat ederkenken de ihtiyaçlarımı belirlemek ve buna göre aracımı optimize etmek istiyorum.

Burada bulunma amacım; bu süreçleri zaten yaşamış ve benden çok daha deneyimli olan sizlerin bilgilerinden faydalanmak, fikirlerinizi almak ve sizlere sorular sorarak her şeyin en başında, doğru kararlarla daha düşük bütçelerle daha doğru hamleler yapabilmek.

Sevgiler
Toygar N.

Merhaba,

Mesleğim belirli bir lokasyona bağamlı olmamı gerektirtmediği, seyahat etmeyi ve doğayı sevdiğim için artık bütçem el verdiği ölçüde sevdiğim şeyleri yapmaya gayret ediyorum. Kendime kapalı kasa, 5 kapı, Defender 110 almak ve seyahatlerimi onunla gerçekleştirmek arzusundayım. Seyahat ederkenken de ihtiyaçlarımı belirlemek ve buna göre aracımı optimize etmek istiyorum.

Burada bulunma amacım; bu süreçleri zaten yaşamış ve benden çok daha deneyimli olan sizlerin bilgilerinden faydalanmak, fikirlerinizi almak ve sizlere sorular sorarak her şeyin en başında, doğru kararlarla daha düşük bütçelerle daha doğru hamleler yapabilmek.

Sevgiler
Toygar N.
Hoşgeldiniz, Keyifli forumlar...

Merhabalar, 1-2 senedir forumdan gizli gizli bilgi aşıran biri olarak 2 ay önce kendi karavanımı aldım ve artık üye oldum. Forumdan çok istifade ettik. Bunun için herkese çok teşekkür ediyorum. Pino Agile 450 çekiyorum. Kampa gitmezsem bile akşam çaylarını karavanda demliyorum artık :smiley: Son olarak İstanbul Beylikdüzü’nde avukatlık yapmaktayım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri