Google Earth'ten Gps'e Uydu Görüntüsünü Aktarma

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kahverengi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,300

kahverengi

hıyar tohumundan elma çıkmaz, boşuna bekleme...
Yer
istanbul
Gps kullanımında henüz yeniyim, Google earth'ten Gps'ime harita yüklemeyi becerdim fakat planladığım rotalarımı "google earth'te gördüğüm şekliyle" Garmin etrex 20'de nasıl görebilirim? (topografik olarak gösteriyor)
Bunun için yeni bir haritamı gerekiyor?
ince parkurları hatta su kaynaklarını da görebileceğim Outdoor haritalarını nereden ve nasıl edinebilirim?
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar

Etiketler
Ynt: Google Earth'ten Gps'e Uydu Görüntüsünü Aktarma

Birdseye satınalıp istediğim harita görüntülerine ulaştım, saygılar...

cenksonmez' Alıntı:
"Birdseye" nedir kaçadır ? bu makinayı ben de düşünüyorum.
"Birdseye" Garmin Gps'te uydu görüntüsü görebilmeniz için gereken harita programıdır. Bunu kullanabilmek için Garmin'in sitesinden 29.99 USD ödeyerek Gps'inize indirebilirsiniz...

teşekkür ederim. bir hayli incelemeden sonra etrex 20 de karar kıldım. hepsiburada.com biraz pahalı ama çok güvendiğim bir platform oraya sipariş verdim, bayramdan sonra elimde inşallah. karayolunda navigasyon yapıyor musunuz? citty haritası aldınız mı?

cenksonmez' Alıntı:
teşekkür ederim. bir hayli incelemeden sonra etrex 20 de karar kıldım. hepsiburada.com biraz pahalı ama çok güvendiğim bir platform oraya sipariş verdim, bayramdan sonra elimde inşallah. karayolunda navigasyon yapıyor musunuz? citty haritası aldınız mı?
Ben etrex 20 'den memnunum, şehir içinde navigasyon olarak çok gerekmedikçe kullanmıyorum, daha çok outdoor etkinliklerim için aldım, içinde başarsoft'un city haritası var, istenildiğinde kullanılabilir...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR