Iphone Için Kordinat Girme Programı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emrahim54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,947

emrahim54

Yeni Üye
Denizli Köyü N40 53 39 E29 31 34 206 m
Sapak N40 52 24 E29 31 08 137 m
Ball›kayalar N40 50 11 E29 30 55 50 m
Bitiş N40 49 48 E29 31 09 76 m
Merhaba arkadaşlar yukardaki kordinatlara girip bana harita üzerince çıkaracak iphone için bir gps programı varmı ve bu bilgileri nereye girip yürüyüş güzergahı çıkarabilirim harita üzerinde şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler

Maps 3D pro da bu konuda yararlı olabilir.

movingworld GmbH: Maps 3D PRO - GPS for Bike, Hike, Ski & Outdoor
Maps 3D PRO - GPS for Bike, Hike, Ski & Outdoor on the App Store

IMG 5490

IMG 5488

Bu program iyi gibi gözüküyor ama bu programda yukarda verdiğim kordinatlara girilecek bir kısım varmı bilginiz varmı?
Var. Lite versiyonunu indirip deneyebilirsiniz.
Rota planı yapılıyor. İstediğiniz noktaları girip kendinize bir rota planlayabiliyorsunuz. Koordinat la denemedim ben ama harita üzerinden noktalar seçip rota oluşturuyorum

movingworld GmbH: Maps 3D Lite - GPS Tracks for Bike, Hike, Ski & Outdoor
Maps 3D Lite - GPS Tracks for Bike, Hike, Ski & Outdoor on the App Store

IMG 5510

IMG 5511

IMG 5512

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.