Kampta Rahat Uyku

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enesyukseel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,193

enesyukseel

Yeni Üye
Merhaba,

Acemi bir kampçı olarak forumdaki ilk başlığımı açıyorum :smiley:
Benim şu anda forumdan profesyonel yardımlarla bütün malzemelerim tamam. Ama aklıma takılan bir konu var.

Yaklaşık 2 cm lik bir mat satın aldım. Ama bel sorunlarım ve biraz da yatarken rahatıma düşkünlüğümden yatacağım yer için bir iki planım var yorumlarınızı bekliyorum.

Bir tanesi şişme yatak satın almak burada iki seçeneğim var bir tanesi
İntex'in ucuz şu yatağı Intex 68950 Şişme Yatak Tek Kişilik çadır Yatağı GittiGidiyor'da 220305883

İkincisi aprenaz'ın şu yatağı Matlar, Yataklar - ARPENAZ AIR BASIC 70 MAT

Şimdi decathlon da şişme yatak değil şişme MAT deniliyor yani bunu şişme yataktan ayıran ısı yalıtımı da sağlıyor olması sanırım.

Bunu sırt çantamda taşıyacağım için ağırlık konusunu da düşünüyorum:
intex'in ağırlığı 2.5 kg aprenaz'ın modeline göre 700 gr. - 1.5 kg arası değişiyor. Yani rahat 1 kg fark var aralarında bu fark için fiyat farkı değer mi?

Bir de forum da birinin önerisi deniz yatakları olmuş. Hem ucuz hem de yalıtım içinde matın üzerinde kullansam yeterli olur mu diye merak ediyorum ve yorumlarınızı bekliyorum :smiley:

Etiketler
Bunları şişirmek için birde pompa taşıman lazım, kendiliğinden şişen matlar var

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim.

Decathlon'dan kendi kendine şişen bir mat alacağım. Ancak altına mat da satın almalı mıyım?

Bahar ve yaz için yeterli, ayrıca bir mat almaya gerek yok

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar Hekese ;
Bayram tatilinde 5 yıldızlı oteller değilde ateş başında sohbetli muhabetli bi tatil olsun istiyoruz..Bizim için ilk olucağından biraz da heyecan var.Eğer bildiğiniz güzel kamp için orda bulunan arkadaşların olduğu hareketli bir yer var ise önerinizi bekliyorum..(Bizim gibi bayram tatilinde kamp yapmayı düşünen arkadaşlar varsa istanbuldan hep beraber organizasyon yapılabilir)..
Birde Kamp için çadır vs.gereklidir onlar içinde nelerin gerekli olduğu mazlemeleri yazarsanız sevinirim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

SON KONULAR

Geri