Katrancı Koyu Hk Bilgisi Olanlar?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ceran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,692

Ceran

Yeni Üye
Bayramda fethiye katranci koyuna gitmek istiyorum, o bölge hakkında bilgisi-önerisi olan varmı

Etiketler
Merhaba, Katrancı koyu çam ağaçları altında kurulu bir kamp yeriydi, o nedenle biraz sıcak olur. Yanındaki koyda bulunan Günlüklü kamp yeri hala açıksa orayı tavsiye ederim. Orada günlük ağaçları vardır. Havası çok daha güzeldi. Fethiye Faralya da kamp yerleri var. Bir gözatsanız fena olmaz. Kabak Koyu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey İyi tatiller dilerim.

Bayramda orada izdiham olur,çok kalabalık olur,temmuz-ağustos aşırı derece de kalabalık olur

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, Katrancı koyu çam ağaçları altında kurulu bir kamp yeriydi, o nedenle biraz sıcak olur. Yanındaki koyda bulunan Günlüklü kamp yeri hala açıksa orayı tavsiye ederim. Orada günlük ağaçları vardır. Havası çok daha güzeldi. Fethiye Faralya da kamp yerleri var. Bir gözatsanız fena olmaz. Kabak Koyu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey İyi tatiller dilerim.
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için, kabak koyu, kelebekler vadisi, faralya koyu sanırım her biri ayrı kamp yerleri dimi?

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için, kabak koyu, kelebekler vadisi, faralya koyu sanırım her biri ayrı kamp yerleri dimi?
Bende henüz görmedim. İlk gideceğim yerler listemde bekliyor. Sanırım ayrı kamp yerleri, Kelebekler vadisine karadan ulaşım olmadığını sanıyorum. Kabak koyunada tam olarak arabayla ulaşılmıyor. Bir noktadan jeep lerle taşıma yapıyorlar veya yürüyorsunuz. birde bu linke bakın. Gemile Beach Lodge

Bende henüz görmedim. İlk gideceğim yerler listemde bekliyor. Sanırım ayrı kamp yerleri, Kelebekler vadisine karadan ulaşım olmadığını sanıyorum. Kabak koyunada tam olarak arabayla ulaşılmıyor. Bir noktadan jeep lerle taşıma yapıyorlar veya yürüyorsunuz. birde bu linke bakın. Gemile Beach Lodge
Eet maalesef araçla ulaşım zormuş araştırdım, bizde katranci koyuna gitmeye karar verdik,

Geçen sene bayramda gitmiştim gitmeden evvel özellikle yer ayırtmalarını rica ettim 1 karavan ve 3 çadır için .çok güzel vakit geçirdik ve kalabalıktan etkilenmedik .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eet maalesef araçla ulaşım zormuş araştırdım, bizde katranci koyuna gitmeye karar verdik,
Kabak koyuna çok yakın mesafede aracınızı bırakıyorsunuz güvenli bir yerleri var ordan sizi jeeple alıyorlar 15 dk sonra kabak koyundasınız ben shambala da kaldım harika bir yer tavsiye ederim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayramda fethiye katranci koyuna gitmek istiyorum, o bölge hakkında bilgisi-önerisi olan varmı
Merhaba biz gectigimiz yil gittik cok memnun kaldik bu yil tekrar gidecegiz insallah
buzdolabi camasir makinesi guvenlik dus olanaklari iyi gunlukculer oldugundan biraz kalabalik oluyor ama sikinti olmadi
kabak koyunda kamp hem guvensiz bana gore hem de arac birakip inmek mesele ..

Merhaba. Ben aynı rotayı daha yeni tamamladım. Vaka biz Gümüldür'den başlayıp güney egeyi baya bir gezme fırsatı bulduk. Katrancıda kamp ateşi hastası olduğum için kalmadık :smiley:. Yaz sezonu ateş yaktırmıyorlarmış fakat isterseniz kışın yakabilirsiniz dediler. Günlük kampının olduğu bölgeye otel dikmişler. Otelin hemen önündeki araziye de küçük sevimli bir kamp alanı açılmış. Bu sezon hizmete girmişler. Geceleri sinema gösterimleri de yaptıklarını söyledi cana yakın sahipleri. Tek sıkıntısı kamp alanının fazla ağaç barındırmaması. Kelebekler vadisine araçla gitme imkanınız yok ama gerçekten güzel bir yer. Son geceyi kabak koyunda geçirme kararı almıştık ama giriş yolu toprak ve arazi araçları dışındaki araçlar için uygun değil. Gelip aldıklarından da haberimiz olmadığı için tornistan geri döndük. Zavallı Clio ile cesaret edilmesi gereken bir yol hiç değil. Çok yakın değil ama Köyceğizden Ekinci koyuna giderseniz eğer ekinci kamping gerçekten hem çalışanları hem de ortamı itibari ile gayet güzel.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR