Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 538,568
Ynt: Kim Nerede?

yolova ortaburun

20141113 110011

20141113 110208

DSC03931

Etiketler

Bir çok defa ; Bu gün-Yarın , diye yola çıkacagımızı yazdığımda buradan , bir türlü evden çıkamamıştık . Ben de __artık ne zaman yola çıkacağımı yazmayayım bari , dedim kendimce . Hatta bir arkadaşımız __Ağbi , bu defa gerçek mi? demişti hatırlıyorum . ;D
Bir yolunu bulup kurban bayramı arifesindeydi attık kendimizi yollara . Halen serseri mayın misali dolaşıp duruyoruz . Şu anda Patara (Antalya) da yız .

Hoş görünüz , resim çekemedik
Selamlar.

Yolarda olmak çok güzel Mehmet abi,güzel geziler ama fotoğrafsız da olmuyor.
Orhan bey size söyleyecek tek kelime bulamıyorum,hayalleri zorluyorsunuz.

mehmet_mtrs' Alıntı:
Bir çok defa ; Bu gün-Yarın , diye yola çıkacagımızı yazdığımda buradan , bir türlü evden çıkamamıştık . Ben de __artık ne zaman yola çıkacağımı yazmayayım bari , dedim kendimce . Hatta bir arkadaşımız __Ağbi , bu defa gerçek mi? demişti hatırlıyorum . ;D
Bir yolunu bulup kurban bayramı arifesindeydi attık kendimizi yollara . Halen serseri mayın misali dolaşıp duruyoruz . Şu anda Patara (Antalya) da yız .

Hoş görünüz , resim çekemedik
Selamlar.
Mehmet emmi, yola çıkmıyorsa, bizde İzmir'de görelim dedik. Nasip değilmiş, bir daha ki sefere, mutlu ve hoş çakalın.

Kızımızın düğününden sonra Ilhan abi ve Firdes abla ile çıkılan Ankara, Antalya, Muğla ve Bursa, da bir gece Ilhan abiler, de misafir olduktan sonra Bursa misi kamp, dayız

Beyaz Güvercin ve ben salı, çarşamba ve perşembe Bursa'da olacak. Büyük ihtimalle akşamları Misi kamp alanında olacağız. Bursalı dostlarımıza denk geliriz inşallah.

Geçen hafta Berlin‘ de bir grup emekli Brandenburger Tor‘ dan meclisin önüne kadar yürüdük. Işyeri emekliliğinden kesilen yüksek hastalık sigortası primlerini protesto ettik. Devamlı soyguncular diye bağırmamıza rağmen, yanımızdaki 5 polis bizden çok memnundu. ;D

Berlin2

Berlin1

Akdeniz45' Alıntı:
Geçen hafta Berlin‘ de bir grup emekli Brandenburger Tor‘ dan meclisin önüne kadar yürüdük. Işyeri emekliliğinden kesilen yüksek hastalık sigortası primlerini protesto ettik. Devamlı soyguncular diye bağırmamıza rağmen, yanımızdaki 5 polis bizden çok memnundu. ;D

Harikasınız! :smiley:
Bir gün umarım bizlerde aynı düzeye gelir protestolarımızı kavgasız ortamlarda yapabilmeyi başarırız. :(

nineme gidiyorum. bakalım napıyor. şimdi Kirovskiy oblast, Yarans şehrindeyim, Kiknura gitmeye çalışyorum taksilerle anlaşılmıyor. otostop çekicem

Meclisin önünde iki saat kadar kaldık. Başbakanlığa girme (50 kişi için) iznimizde vardı ama, bizi orada kimse karşılamayacağı için gitmedik. Bir ara polis şefiyle biraz sohbet ettim. Böyle bir protesto yürüyüşü için yapılması gereken formaliteleri kendisinden öğrenmek istedim. „Başvuru internetten yapılabilir, sizin gibi bir grup için fazla kısıtlayıcı tedbir yok izin almak kolay“ dedi. Yanındaki polislerden ikisi bizim memleketin insanına benziyorlardı.

Dağıldıktan sonra meclis binasının yanındaki yolda yürüyerek, meclis duvarına dokunabilecek mesafede, giriş kapılarından birisinde bekleyen görevliyle selamlaşarak yakındaki kanala kadar gittim. Bir kaç tanınmış politikacıyla karşılaştık. Tek başlarına yürüyorlardı.

Alman birinci televizyonu protestomuzu iki defa haber yaptı. Ikinci yayınında 7-8 dakika bizden ve sorunumuzdan bahsetti.

Bundan sonra protestolara mahkeme önlerinde devam edeceğiz. Üyelerimizden kimin mahkemesi varsa, o mahkeme önünde buluşmak istiyoruz. Ben ilk davayı 1,5 yıl önce kaybettim. Önümüzdeki aylarda Münih‘ te temyiz olacak. Avukat ve mahkeme masraflarını „hukuksal koruma sigortası“ karşıladığı için davanın bana maddi bir yükü yok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR