Marmaris Selimiye De Zabıta Sorunu

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bu haberlere çok üzülüyorum. Gezinizin kalanında rahatsız edilmemeniz dileğiyle.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sadodo

Sedat SEVER
Yer
İzmir
Selamlar,ben de 2-3 yil once kale ucagiz koyune aracimla girip 1saat sonra cikista otopark parasi istediler,bu paranin nereye gittigini sorunca koy sandigina dediler.koye girip cikmak ucretliymis.gerekli yerlere sikayet ettim fakat,sonuc yok.haberiniz olsun,belki yolu dusen olursa sasirmasin.

Yer
ayvalık
2 gündür eşimle birlikte karavanımızla Selimiye sahilde kalıyoruz. Herşey çok Güzelken iki zabıta geldi az önce. Belediye encümen kararıyla Selimiye sınırları içinde karavanla konaklama yapamayacağımızı söyledi. 20-25 km uzaktaki çubucak a yönlendirdiler. Gitmeye hiç niyetimiz yok. Yasal haklarımız ve bu saçma karara karşı kullanabileceğimiz hukuksal argumanım yok. Bilgisi ve konuyla ilgi fikriniz varsa lütfen yazın. Bu çağdışı faşistçe uygulamaya hepimizin direnmesi gerekiyor.
Sözlü uyarı dışında herhangi bir yazılı işlem yapmadılar... yorum ve yanıtlarınızı bekliyorum... saygılar

Yer
ayvalık
dostum,belediyenin böyle bir kararı olduğunu sanmıyorum,zabıtaların işgüzarlığı bence. Marmaris de yaşıyorum ve Selimiye ye çok sık gidiyorum,böyle bir sorunla karşılaşmadım.belediye ulaşıp durumu anlatırsanız ilgileneceğini düşünüyorum.selamlar.

Forum istatistikleri

Konular
100,197
Kullanıcılar
168,103
Son üye
Yusagumulcine

SON KONULAR