Mutfak 3d Tezgah Arası Cam Panel

yapacocuk

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Darbelere ve ısıya dayanıklı 6mm kalınlığında temperli cama UV baskı teknolojisi kullanılarak istenilen görselin işlenmesiyle elde edilen yeni nesil bir üründür. Tezgah arası cam panel seramik ve mozaik firmaları gibi sizi sınırlı sayıdaki motif ve desenlere mecbur bırakmaz. Yüzlerce desen motif ve resim arasından istediğinizi seçebilir hatta bunları üç boyutlu olarak bastırabilirsiniz. Tezgâh arası cam panellerde derz dolgu olmadığı için temizliği çok kolaydır. Derz dolgulardaki gibi sararma sorunu da olmaz. Baskısı yapılan resimler camın ön tarafında olmadığı için ilk günkü gibi netliğini korur.

Sade renklerde veya baskılı tezgah arası cam paneller, son yıllarda mutfak dekorasyonlarının gözdesi. Cam Mutfak ile tasarlanan mutfakların fotoğrafları Tezgah Arası Cam, Mutfak Tezgah arası cam panel Modelleri ile Artık Mutfaklarımız daha Modern ve şık. Sizde tezgah arası cam Fiyatları için Bize Ulaşın.

Tezgah Arası Cam Paneller 3 boyutlu tezgah arası cam paneller. Tasarım, üretim ve uygulama. Altav mutfak tezgah arası cam panel üretmeye devam ediyor.Mutfak tezgah arası cam, mutfak tezgah arası cam panel, tezgah arası cam panel kaplama, mutfak cam, resimli mutfak camları ile hizmetinizdeyiz.
 


Forum istatistikleri

Konular
100,008
Mesajlar
1,476,557
Kullanıcılar
167,851
Son üye
reseb

SON KONULAR

Üst