Ne İçin Geziyorsunuz?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Rothfuss Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,978

Ne için geziyorsunuz?


  • Kullanılan toplam oy
    115
Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

Ne zaman işten güçten bunalsam ne zaman baktım bütün işler sarpasarıyor herşey üstüme geliyor hemen olduğu şekil bırakır tabiri caizse tuvalete çıkar gibi çıkar ceketimi alır atlarım arabaya vınnnnnnn.Bitmeyecek işin kökünü kaçmak kazır,bana inanın.Öyle hemen köşeden dönüp gelmeeeeem.Şööle 300, 500 km 3,5 günden aşağı olmaaaaz.Yemin ederim dönünce kendimi daha iyi hissediyorum.Dünyaya ve hayata meydan okuyorum hadi bakalım sizmi yamansınız benmi.En çok bu sebeple gezerim.
 

Etiketler
Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

selam,
sehrın kalabalıgından uzaklasmak,kafamı dınlemek ve bırazda macera amacıyla gezıyorum :smiley:)
 


Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

Ben zaten iş gereği çok sık seyehat ediyorum. İş için gittiğim yerlerde; yeni yerler görmek, yeni bilgiler edinmek için biraz zaman ve mesafeyi de ben ekliyorum.
 

Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

ne demişler çok gezen mi ? çok yaşayan mı ?
gezen bilir. Bilmek ve bildiklerini paylaşmak bence çok güzel fazla gezemiyorum ama benim için bu önemli diğer öğelerin yanında
 Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

iş yapmayayım da nereye olursa giderim ;D işin şakası bir yana insan yola çıkınca kendini bir başka hissediyor ve hayatın anlamını gördükleriyle yaşadıklarıyla daha bir güzel kavramış oluyor.elimizdekilerin kıymetini bilelim herşeyden önemlisi sağlığımızın kıymetini bilelim birde gezenbilirin kıymetini bilelim değilmi.sonuçta türkiyenin heryerinde birbirimize açık kapımız var ;)
 


Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

genelde iş için ama daha çok iki günde olsa ankaradan kurtulmak için
 


Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

kendi üretimimizi tanıtım ve pazarlarken,bulunduğum bölgeye geç gelen kargo veya fabrikadaki aksaklıklardan geç ulaşan ürün sayesinde boş günlerimi bölgenin görmeye değer yerlerini geziyorum.
 Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

iş için fakat çok uzun mesafeler gezemiyorum bunun için tatili beklemem gerekiyor o zaman da keşfetmek için gezerim
 


Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?


bir dere kenarı olun
bir göl kenarı olsun
deniz kenarı olsun
ormanın derinlikleri olsun
bir dağın zirvesi olsun
yada çamur olsun..
şehir görültüsünden beton duvarlardan uzak olsunda .. neresi olursa olsun..

ben kafayı dinlemek için gezerim.....
 

Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

av.balık.ve zıpkın avcılığı serbest dalıs için yeni ve farklı meralar bulmak için geziyorum.Tabi kafa dinleyerek arazi keyfini temiz havayı ciğerlere çekmek te cabası
 

Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz?

Çok gezemiyorum, gezdiğim zamanlarda da şehrin sıradanlığından kaçıp kafa dinlemek birinci neden sanırım benim için. Seviyorum yeni yerler görmeyi, gördüğüm yerleri yeniden sevmeyi :smiley:
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,074
Mesajlar
1,512,975
Kayıtlı Üye Sayımız
171,716
Kaydolan Son Üyemiz
SherrylCro

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status