Öğrenciyim Ev Kiralamak Yerine Karavan Satın Almak Mantıklı Bir Çözüm müdür?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mahir19k Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,548

mahir19k

Yeni Üye
Öncelikle herkeze merhaba,
Ben 19 yaşında bir öğrenciyim denizlide yaşıyorum okulum trabzonda trabzonda ev tutmak çok masraflı benimde aklıma karavan almak geldi kiraya vericeğim paraya kredi çekip karavan almak daha mantıklı geldi temel ihtiyaçlarımı (banyo wc mutfak uyku) karşılıyacak 10.000 TL ye kadar bir karavan arıyorum önerileriniz nedir? birde B ehliyetine sahibim fazla direksiyon tecrubem yok ama sürdügümde iyisin diyorlar denizli-trabzon 1.300 km yaklaşık sizce yapabilirmiyim teşekkürler

Etiketler
Ynt: Öğrenciyim Ev Kiralamak Yerine Karavan Satın Almak Mantıklı Bir Çözüm müdür?

Yorumsuz...

Model karavan ve

Ynt: Öğrenciyim Ev Kiralamak Yerine Karavan Satın Almak Mantıklı Bir Çözüm müdür?

MERHABALAR;
BEN ÇEKME KARAVAN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. 750 KG ALTINDA ÜRETİM YAPAN EN İYİ KARAVAN FİRMALARI VE 750 KG ÜSTÜNDE KARAVAN FİRMALARI NELERDİR? HANGİLERİNİ ÖNERİRSİNİZ, AYRICA ÜLKEMİZDE SATIŞI OLAN İTHAL KARAVAN FİRMALARI HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİRMİNİZ. ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.
SAYGILAR

bana öneride bulunabilicek biri var mı acaba

Hıdır bey merhaba aramıza hoş geldiniz kusura bakmayın ama her yere aynı yazıyı büyük harflerle kopyala yapıştır yapmışsınız,bunu yapacağınıza karavanda kaç kişi ve ne sıklıkla kullanacağınızı ayrıca sabitmi olacak yoksa gezecekmisiniz,birde sizin için olmazsa olmazlar nelerdir karavanda olmasını istedikleriniz nelerdir bunlardan bahsederseniz size cevabımız daha kolay olur,Türkiyede zaten sayılı kendini kanıtlamış 3-5 tane firma var bunlardan son zamanlarda öne çıkanlar Bursa'da İmaj karavan,İzmir'de Ege karavan ve kökleşmiş babadan oğula geçen Başoğlu,Saly ve Can karavan en bilindikleri İstanbul'a yakın olduğu için özellikle İstanbul'da teşhir yeri olduğu için Saly karavana bakabilirsiniz ayrıca çekme karavan konusunda Ege karavan yeni atılımlar yaptı Avrupa standartlarında karavan yapıyor,birde İstanbul anadolu yakasında Pino karavan var ve çok güzel karavanlar yapıyor onada bakabilirsiniz,ama bence siz ikinci el piyasasınada bakın çünkü az kullanılmış bir hevesle alınıp sonra satılan çok temiz karavanları çok uyguna bulabilirsiniz ama fatura ve kimlik bilgileri olanı tercih etmelisiniz sonra problemler çıkabiliyor

merhabalar öncelikle teşekkür ederim cevabınız için dediğim gibi farkında olmadan bi yanlış yaptım büyük yaz ve ı copy-paste gibi tekrar kusura bakmayın;

en az 4 kişi, ruhsat gerektirmeyen, banyo mutfak ve wc mutlaka olması gerekenler arasında olan, fırsat buldukca şehır dısına kacmak ıcın dayanıklı bır karawan almak ıstıyorum,

türkiyede ithal karavan satan firmalar varmı, ve 750 kg altı ve 1200 üstü karavanlarda hangi firmaları önerirsiniz kalite açısından

yaybek' Alıntı:
Türkiyede zaten sayılı kendini kanıtlamış 3-5 tane firma var bunlardan son zamanlarda öne çıkanlar Bursa'da İmaj karavan,İzmir'de Ege karavan ve kökleşmiş babadan oğula geçen Başoğlu,Saly ve Can karavan
Ufak bir düzeltme. Babadan oğula geçen grup Erba, Saly ve Başoğlu şeklinde sıralanabilir.

karavan almaya karar verebilmek cok zor insan bir cok seyi düşünerek karar vermeli verilen karardan dönuş bir oto alıpda vazgecmek gibi değil zarar daha buyuk olabilir bence kesin buyuk olur ben yaklasık 1 senedir karar veremedim işte buralarda idare etmekteyiz ;D ;D

Öncelikle herkeze merhaba,
Ben 19 yaşında bir öğrenciyim denizlide yaşıyorum okulum trabzonda trabzonda ev tutmak çok masraflı benimde aklıma karavan almak geldi kiraya vericeğim paraya kredi çekip karavan almak daha mantıklı geldi temel ihtiyaçlarımı (banyo wc mutfak uyku) karşılıyacak 10.000 TL ye kadar bir karavan arıyorum önerileriniz nedir? birde B ehliyetine sahibim fazla direksiyon tecrubem yok ama sürdügümde iyisin diyorlar denizli-trabzon 1.300 km yaklaşık sizce yapabilirmiyim teşekkürler
satın al ak mantıklı ama voyag türk firmasından uzak dur gözünü seveyim !

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.