Otomatik Hafif Arazi Icin 4×4 Yardim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokhanefe0707 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,714

gokhanefe0707

Ana Kamp
merhabalar uzun zamandir siteyi takipteyim ve sayenizde cok sey ogrendim benim isim zirai sulama genel olarak hafid toprak ustundeyim is bir yana iri arac seviyorum hafif yayla gezintileri falan bu yuzden de otomatik 4x4 uygun fiyatli max 45.000 civari hem beni uzmeyecek hem keyif verecek arac ariyorum parcasi ucuz komplike olmayan buarada alanyada yasiyorum araclar nissan x trail nissan terrano hyundai santafe opel frontera gibi 2000-2006 arasi keyifli birseyler gorus ve onerilerinizi esirgemeyiniz... saygilar

Etiketler

x trail ve santafe mantikli gorunuyor pajero pathfinder terrona gibi hafif ustunde modifikasyon yapabilecegim araclar hakkinda bir bilgi edinme sansim varmi

şimdi bütçe 45 ise max 40 bine araç alınmalı ki sonradan çıkacak olan (ufak - büyük kesin bir masraf çıkar) masrafları ödemek kolay olsun, diğer yandan bütçenizde aylık bu araca yapılacak masraflar için ne kadar ayırıyorsunuz, bunu da iyi hesaplayın (bakım, arıza, kasko, verg, mtv vs vs). forumda bütün hepsi hakkında detaylı bilgiler mevcut, ilgilenmeyi düşündüğünüz araçları iyice araştırın.
sonrasında bütçe dahilinde kalan araçlara göre yardımcı olmaya çalışalım

tesekkurederim daha ustada arastiracagim alanyada lan rover ustalari var evet bildigim ama diger araclar icin pathfinder pajero frontera bu tip araclar hosuma gidiyor evet ama xtrail santafe de idare eder gibi kafam karisik butce olarak 40 bin harici cikacak ortalama masraflar bakim kasko vs icin ayiracagim bir meblag var onda sikinti yok ama onemli olan munasip araci bulabilmek ve alindimi en kotu bir 3 yil binilecek illaki zor is mis bu arazi araci secimi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR