S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhacir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,933
sitede böyle bir sayfa var ken onlarca belkide yüzlerce dodge S100 sevdalısı neden hiçbir şey yazmamış çok şaşırdım ve güzel şeyler çıkacağı ümdiyle başlığa ilk konuyu açayım dedim...lütfen size S100 ler le dodgelerle ilgili tüm konuları burada bizlerle paylaşın ..........
selamlar saygılar..........
muhacir
Haklısınız sanki dodge sevdalısı kalmadı gibi beni hemen hemen hergün arayıp fikir alan parça soran oluyor ama forma yazan olmuyor .Selamlar iyi çalışmalar.
 

Etiketler
Herkese merhaba..Bir akrabam motoruna aldanıp çift kabin 100 Fargo almış. perkins motor gaza dokununca adeta uçuyor.Ama kaporta yani kupa tel tel dökülüyor..Ümit ediyorum ki sitede bu yazıyı gören arkadaşlar eğer ellerinde varsa yardımcı olurlar ve kullanılmış ama çürümemiş bir kupa bulmamda yardımcı olurlar..0507 8815877 teşekkürler
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,197
Kayıtlı Üye Sayımız
171,857
Kaydolan Son Üyemiz
PatsyFaulk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR



Geri
Üst