Sahibinden’deki Uygun Fiyatlı Motokaravan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan boris none Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,696

boris none

Kamp I
Uzun bir zaman üstüne merhaba.. :smiley:

Tecrübeli karavancı dostlarım Şu motokaravan hakkındaki düşüncelerini çok merak ediyorum.. şu an lazım olmamasına rağmen, çok olumlu dönüş olursa bu arkadaş ile pazarlık edicem..

ACİL! SAHİBİNDEN SATILIK KARAVAN (AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ)-TAKASLIİlan No: 710950068
ACİL! SAHİBİNDEN SATILIK KARAVAN (AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ)-TAKASLI Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 710950068

Merak edenler için Alakasız Not: Halen yola çıkamadık nişanlımla.. çünkü ab vatandaşlığı konusu çok yavaş ilerliyor.. türkiyede evlenip, öyle beklemeye karar verdik.. ekim’de nikahımız var ;)

Etiketler

11 mart 2018 de bunu yazmışsınız da

'15 yıldır biriktirdiğim bir karavan bütçem var. (50-60.000 euro)'

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu enine yatağa 1.87 boy ile rahat yatamazsınız

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında çok düşürmedim çıtayı.. 30-35.000 euro’ya kadar düşürdüm.. aradığım tipte araçları 30-35 e bulmaya başlayınca ve malum euro coşunca, karavanın kendisi yerine, yol bütçemizi artırmaya karar verdik..

Ama bu aracı bu fiyata görünce, şu an almak istememe rağmen, deneme amaçlı “acaba alsam mı?” diye foruma sormak istedim..

beni daha çok motorunda değişen onlarca parça korkutuyor bu araçtaki. Çünkü motorun m’sinden anlamıyorum..

Sağolsun @TA2RX aradı ve motor harici aksamlarla ilgili tecrübelerini paylaştı..

Aklımdaki araçlar şunlar..

I found this offer at mobile.de:
https://m.mobile.de/fahrzeuge/detai...IKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios
Pössl Duett Ducato Maxi
First Registration: 05/2010
Mileage: 51.600 km
Fuel Type: Diesel
Price: €28.900

https://m.mobile.de/fahrzeuge/detai...IKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios
Pössl Duo - Klimaautomatik, Markise, Fahrradträger
First Registration: 05/2011
Mileage: 138.700 km
Price: €29.900

Uzun bir zaman üstüne merhaba.. :smiley:

Tecrübeli karavancı dostlarım Şu motokaravan hakkındaki düşüncelerini çok merak ediyorum.. şu an lazım olmamasına rağmen, çok olumlu dönüş olursa bu arkadaş ile pazarlık edicem..

ACİL! SAHİBİNDEN SATILIK KARAVAN (AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ)-TAKASLIİlan No: 710950068
ACİL! SAHİBİNDEN SATILIK KARAVAN (AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ)-TAKASLI Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 710950068

Merak edenler için Alakasız Not: Halen yola çıkamadık nişanlımla.. çünkü ab vatandaşlığı konusu çok yavaş ilerliyor.. türkiyede evlenip, öyle beklemeye karar verdik.. ekim’de nikahımız var ;)

Bu ilandaki 66 bin tl olan araçla ki 60 bin e bence sizindir.

Aklımdaki araçlar şunlar..

Pössl Duett Ducato Maxi
First Registration: 05/2010
Mileage: 51.600 km
Price: €28.900

Pössl Duo - Klimaautomatik, Markise, Fahrradträger
First Registration: 05/2011
Mileage: 138.700 km
Price: €29.900

Bu ilandaki 29 bin euro olan araçların arasında dağlar kadar fark var. İlk örnek gösterdiğiniz araç Almanya da 8 - 9 bin euro bile yapmaz kanısındayım

Bu ilandaki 66 bin tl olan araçla ki 60 bin e bence sizindir.

Bu ilandaki 29 bin euro olan araçların arasında dağlar kadar fark var. İlk örnek gösterdiğiniz araç Almanya da 8 - 9 bin euro bile yapmaz kanısındayım

Teşekkürler ilginize.. arada çok fark olduğunu biliyorum.. ama o pahalı araçları almak için önce avrupa oturumu gerekiyor.. onu almam sanırım 1-2 yıl daha sürecek..
.
Bu yüzden, acaba ucuz bi araçla bu süreyi geçirsem mi diye geçiriyorum aklımdan.. Bu araç şu yüzden alınmaz diyebileceğiniz bir şey var mı ?

Araç özellikleri güzel olabilir (özellikle 2.8 motor iyi bir tercih)

Sürgülü yan kapı otomatiktir, elektrikli düğme ile açılıp kapanır (karavanda pek tercih edilmez)

İç malzeme kalitesi ve özelliklerini pek hoş değil.(Mutfak kısmında iki gözlü gazlı ocak, mermerit lavabo elektrikli şofben)

Fiyat TR için normal gibi bence pazarlık yaparsanız 55.000 TL ye alabilirsiniz ki bence maliyeti anca o kadardır.

Ben bu aracı alırsam, TR de 3-4 ay kullanıp, eksikleri tespit edip sonra adam etmeyi düşünüyorum..

bence de 55.000 civarına alınabilir gibi duruyor.. ama üstüne ne kadar harcanır? Harcanırsa adam olur mu? 2-3 sene sonra satarken ne seviye zarar ederim? gibi sorularım var doğal olarak..

Eski dostlar da uğramadılar halen @Akdeniz45 , @EvliyaCelebi2 :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.