Ssangyong Actyon Sports Sustalı Anahtar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ondereren Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,957

ondereren

Ana Kamp
Yer
istanbul
Web
www.ondereren.com
Aracımı alırken önceki sahibi yedek anahtarı da verince, fazlalık olanla şu sustalı anahtarları bir deneyeyim dedim.

Googleda kısa bir arama ile bahçelievler yenibosna'da Hocaoğlu Anahtar diye bir yer buldum. İşim internet olduğu için interneti böyle etkin kullanan küçük işletmeleri takdir ediyorum ve yakınımda başkası bile olsa bunları tercih ediyorum. Telefon açtım Ssangyong Sustalı Anahtar dedim, 70 TL dedi usta.
Dükkanda 60 TL ile kapattım pazarlığı fazla da zorlamadan.

Küçük bir dükkan. İlgi alaka güzel. Çayımı içerken 10 dakikada da yaptılar anahtarı.

Ekli dosyalar

• ssangyong-sustali-anahtar.jpg
    ssangyong-sustali-anahtar.jpg
    67.7 KB · Görüntüleme: 1,601

Etiketler
Ynt: Ssangyong Actyon Sports Sustalı Anahtar

bende 3 ay önce bu değişimi yaptım çok memnunum yalnız internetten sipariş verdim burada ki anahtarcıya 15 liraya yaptırdım.herkese tavsiye ederim.link: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-ssangyong-anahtar-ssangyong-kumanda-kabi-susta-donusum-71872295/detay

Forumdan bir arkadaşımızın isteği üzerine yeniden fotoğraf çektim ve buraya da ekliyorum, anahtarın diğer yüzünü de görmek isteyecekler için.

Ssangyong sustali anahtar 01

Ssangyong sustali anahtar 02

Güzel olmuş gerçekten güle güle kullanın ve herhangi bir olumsuzluk olursa burda paylaşırsanız sevinirim.

Bu anahtar krizi bende de olacak galiba. Anahtarın kumandalısını babama verdim Yedek anahtarda kumanda yok; yedek anahtarı orjinal gibi kumandalı bu yolla yapabilir miyim?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR