Trabzonda Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muratceylannn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,166

muratceylannn

Yeni Üye
Merhaba ben belirli bölgeleri gezeceğim bir gezi planlıyorum.Tur dışında bir araç olmadığı için aydere bir tur vasıtasıyla gidicem.Dönüş saati 19:30 olduğundan o saatte kalıcak bir yerim yok bir otele falan gitsem dünya para vermem gerekiyor.

Ben Trabzonda sahilde kamp atmayı planladım sabaha kadar sizce sorun çıkar mı ?

Trabzon insanı yabancıya karşı nasıldır ?

Aydere veya uzun göle minibüs falan varmı turlar çok pahallı geldi ?

Başka bir fikir olarak sabaha kadar hastanede uyumak geldi aklıma ama bu çok sıkıntılı olucağından 2.planda :D

o saatte gidebileceğim camping varsa yazabilirsiniz. SAYGILAR

Ayderde ıhlamur altı kamping var,orada çadırını kur,kal

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya da Sümela Manastırı na giderken Maçka'yı geçtikten sonra bir sürü kamping alanı var,çadırını kur, kal

Maçka minibusleri ile Sümela campinge ulaşabilirsiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR