Trial Etabına Off-Road Gezisi Hazırlığı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan navaraextreme Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,604

navaraextreme

Kamp III
Yer
ADANA
Türkiyede bir ilk olan ve bugüne kadar başka kulüp tarafından başarılamamış bir proje Gezenbilir ailesine nasip oluyor... Yıllardır özlemi çekilen araçları ve şöför kabiliyetlerini gerçek anlamda deneme imkanı sunan yer ve konum itibariyle maslağa 30 dk mesafede hertürlü imkana sahip (Ambulans Servis aracı Kurtarıcı Vs ... ) Bu alanda Kayalık, Bataklık, Kanal, Tatlı su göletleri, Değişik açılarda tırmanma, Kum, Seri Ve tekli Bumplar vs mevcuttur !!!

Daha ne duruyoruz ? Yapıcağımız bir geziyle hem araçlarımızı hemde kendimizi deneme imkanı sunan bu alana bir gezi düzenlemek gerek ...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18590.new#new

Bu imkanları bize sağlayan Kadim dostum Emin Ökten e Babam Kadar sevdiğim saydığım Kadir Ökten e Ökten Madenciliğe Teşekkürler ...

http://www.oktenmadencilik.com/ ve http://www.teknosafe.net/

Bilgi Ve Tarih İçin Orkun Baykal ...

Etiketler
Ynt: Trial Etabına Off-Road Gezisi Hazırlığı

istanbulun böyle bir etaba ço ihtiyacı var. tek temenim bu etabı off roadcıların kullanımına bir an önce kazandırabilmeniz. bakın herşey çok daha kolay ve güzel olacak. şimdiden fikrin sahibine ve projeyi kabullenen arkadaşlara başarılar.

Ben Avrupada 6 sene trial yarışları katıldım, bir Avrupa şampionluk yarış hazırladım ve Türkiye'de ilk Trial yarış ISOFF'la beraber hazırladık...

Size yardim olabilirim!

Sizin CJ ile dün Ati'de tanıştım :smiley: maşallah..

Jyrays' Alıntı:
Ben Avrupada 6 sene trial yarışları katıldım, bir Avrupa şampionluk yarış hazırladım ve Türkiye'de il Trial yarış ISOFF'la beraber hazırladık...

Size yardim olabilirim!

yanınıza bir kaç tane defender filan alın da zevki çıksın gezinin ;D ( yeter yaw. konuşma konuşma dilim şişti)

jeep' Alıntı:
yanınıza bir kaç tane defender filan alın da zevki çıksın gezinin ;D ( yeter yaw. konuşma konuşma dilim şişti)

Kendisi gelir nasilsa defender kendi ayagiyla eglenirsiniz... :smiley: O da eglenir, aksam doner...:smiley:

Heralde sabah cikinca aksam eve donme orani cj lerden yuksektir.. :smiley::smiley::smiley:

Saka bir tarafa bendeki gibi bir def le (4 silindir, kilitsiz,..) trial falan yapilmaz heralde ama burada yapilacak organizasyonlarin cogunda bulunacagimi saniyorum. Cunku hepsi festival havasinda olacaktir. Heyecanla bekliyorum.

Tebrikler... :smiley:

Kanyon_Jimny' Alıntı:
evet ne zaman yapıyoruz geziyi

Hemşerim sende fecii ısındın gezilere, ısınmak ne kelime kaynama noktasına geldin ;D
Durma, devam...Hatta devamı bizim oralarda inşallah ;)

Selamlar

SDC' Alıntı:
Hemşerim sende fecii ısındın gezilere, ısınmak ne kelime kaynama noktasına geldin ;D
Durma, devam...Hatta devamı bizim oralarda inşallah ;)

Selamlar

inşallah neden olmasın :smiley:
ısındım bayağı zaten öğrenci adamın ne işi olur ki hem sömestre tatilindeyiz :smiley: başka yapacak bişey yok bütün gün arabayla uğraşmaktan başka :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR