Van'da deprem

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zapatista Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,319

zapatista

Gerçekçi ol imkansızı iste!!!!!
Yer
GİRESUN
HADİ GÜN BUGÜN HEMEN ORGANİZE OLUNUP ARAZİ ARAÇLARINA BİNİLİP, GIDA VE GİYSİ GÖTÜRME ZAMANI HEM DE YARIN ÖĞLEN YOLA ÇIKILACAK ŞEKİLDE..
ben gazeteci olarak öneride bulunuyorum. aracımı sattığım için sadece bu tür yardımları çok seven gezenbilir üyelerine öneride bulunuyorum..

yollar bozulduysa, köylere yardım götürülür.. araçlarla gıda taşınır, hasta getirilir neler neler yapılır..

Etiketler
Ynt: Van'da deprem

köylereede evler cok kötü meemleketten haberler gelıyorrr evler göcük merkez pert hiç beklennmıyen bir yerden wurdu zelzele

ercis için korkuluyor.. hala haber yok.. köylere zaten ulaşılamadı.. umarım kimseye bir sey olmamıştır. ama çok kötüymüş::((

korkulmıcak gibi değil ben ege deyim korku ıcındeyızz allah yarıdmcıları olsun tbiki bizde yardım edelim testek lazım o koca tekerlii arçlar bi işe yarıcaksa burada yaramalı

Vah vah vah arkadaşlar 50 fazla cenaze getirildi diyor Tv çok üzüldüm çok büyük geçmiş olsun.

Allah yardımcısı olsun depremzedelerin. Hiç iyi haber alamaz olduk memlekete dair. Şu üzerimizdeki kara bulutlar dağılsın artık...

ERCİS karayolu 3 yerden yarıklarla kesilmiş.. bizim araçlar kim bilir ne kadar çok işe yarardı:(

[size=10pt]Van kriz masamız: 0432 214 83 81 ACİL İHTİYAÇ: Battaniye (Ltf yardım ulaşabilecek olanlar arasın; hattı meşgul etmeyiniz)

İSTANBUL 3. BÖLGE YARDIMLARINIZI ESENLER OTOGARINA BEST VAN TURA TESLİM EDEBİLİRSİNİZ.
BAĞLANTIYI HER YERDE PAYLAŞ...

Not: Lütfen gereksiz çağrı atmayın. Hatları kilitlemeyin.

Van İlk Yardım ve Kriz Numaraları:
... ...
+90-432-226-75-00
+90-505-869-59-59

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi:

0-432-217-76-00

Erciş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı:

0-432-351-59-06

Yardımlar için Kızılay Numaralari:

0312-245-45-00
0312-430-18-14.

112 ve 155 Bölgeden ihtiyaçlar icin kullanılacak, meşgul edilmemeli !

[/size]

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.