Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,681
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın!

Karavanların, "Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında Tarife Uygulama Esasları Hakkında Yönetmelik"de açıklanan sigorta primlerinin tespiti esaslarına aykırılık oluşturacak şekilde ambulans, itfaiye aracı gibi riski yüksek araçlarla aynı katagoride değerlendirilmesinin hakkaniyetle bağdaşmadığını ve hukuki süreç başlatılmasının gerektiğini düşünüyorum.

Etiketler

O kadar yüksek pirimler ödüyoruz. Pirimler indirilsin, pirimleri indiremiyorlarsa bari kapsamı genişletseler. Mesela yurt dışında da geçerli olsa. ::smiley:

Hala cep telefonu faturaları üzerinden 1999 deprem vergisi ödemeye devam ederken, konuya adapte olamıyorum...Adamlar zaten en yükseğinden sorunsuzca tahsilatlarını yapıyorlar, devlet görmemezlikten geldiği sürece, şirketler prim azaltan hiç bir hareket yapmazlar....

Melih bey Destek İçin linki tekrar verir misiniz
Change.org kampanyası için...
tapatalk by discovery

Sigorta Şirketleri her yıl bir araç gurubun da indirim yapıp o gurubu toplamaya çalışıyor. Ama o gurup zarar ettirince prim yükseltilip vazgeçiliyor. Bu yıl bu ay için en uygun firma aksigorta, ben 702 tl ye yaptırdım.

Imza kampanyasi aylardir acik ama katilimci sayisi ne yazikki ancak 500. Demekki Turkiye'de bu kadar motokaravanci yada bu isi seven insan varmis.

http://www.change.org/tr/kampanyalar/türkiye-sigorta-reasurans-ve-emeklilik-şirketleri-birliği-motokaravanların-zorunlu-trafik-mali-mesuliyet-sigortası-primleri-makul-fiyatlara-indirilsin

Linke tikladigimizda maalesef aradiginiz sayfayi bulamadik yazıyor... :( aratma yapildiginda da bulamadim change.org

tapatalk by discovery

Sebebini cozemedigim bir sebepten linkin yarisina URL koprusu kurulmus durumda. Bu yuzden tiklamak yerine kopyala yapistir yaparsaniz ulasabilirsiniz.

Melih bey o şekilde açıldı.Teşekkürler

Evet o şekilde aciliyormus. Henuz Motokaravan sahibi olmasamda +1 desteğini veriyorum umarim amacina ulasir...

tapatalk by discovery

Arkadaşlar,

Geçen yıl Ziraat sigortaya 593.-TL'ye yaptırdığım trafik sigortamı bu yıl 612.-TL'ye ve 3 taksitte yeniledim. En uygun fiatı Ziraat sigortadan aldım, bilgilerinize.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Arabamın Z.Trafık sigortasını yeni yaptırdım, merak edıp Özel amaçlı araç [ karavan olarak ] ne kadar dıye sordum. 1071.-TL. lıste fıatı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri