Arama sonuçlarınız

1. giosué

1982 land rover series 3

Ynt: 1982 Land Rover Series 3 Tamam tavsiyenızı dıkkate alıp oyle bakıcam ama her 90 amp lık uyarmı bakabılırmıyım bundan emın degılım her aracın cıkma 90 amp dınamosu uydurulabılır mı yanı

2. giosué

1982 land rover series 3

Ynt: 1982 Land Rover Series 3 Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim dediğiniz doğru olabılır orjınal ing olabılır ancak sağ yolcu tarafında yerlı uretım harıcınde kalorıfer gormemıstım duymamıstım oyuzden de suphelıyım sonradan takma degıl ılk uretılırken ısıtıcılı cıkmıs bu arac hala...
  3. giosué

1982 land rover series 3

Ynt: 1982 Land Rover Series 3 malum sitenin ıkıncı el sarj dınamosu ılanlarından bulabılırım sanırım ancak sadece amper uyması yeterlımıdır ayak vs onlar uydurulur da oyle çok para harcamadan ısımı gorucek bıseyler bakıyorum

4. giosué

1982 land rover series 3

Ynt: 1982 Land Rover Series 3 Teşekkür ederim. Aslında çok orjinal değil ama sanırım izmir bmc cıkıslı yarı yerlı serı 3 lerden. mıknatısla sacına baktıgım zaman kımı alımınyum kımı sac yerlı malı gıbı duruyor oyuzden cogu parçlar uyudurulabılmıs bısekılde. aku 75 lik kullanıyorum
  5. giosué

1982 land rover series 3

Ynt: 1982 Land Rover Series 3 Selamlar arkadaşlar ben de 1,5 yıldır series 3 109 kullanıyorum, elımden geldıgı kadar tamırat ve tadilatını yapmaya çalıştım bu aralar şarj dınamosu değişmi için araştırma yapıyorum ayda bı aku bosaltıyor , aracın coğu ıvır zıvır parçası anadol ve bmc den...

6. giosué

Şanzıman Kilitlendi

Ynt: Şanzıman Kilitlendi Abicim bu durum neden oluyor durduk yere anlayamadım geri salmakmı sıkıntı yaratıyo cok sacma degılmı gerı vıtese takmam mı lazımdı yanı

7. giosué

Şanzıman Kilitlendi

Ynt: Şanzıman Kilitlendi Abicim teşekkür ederim zaman ayırıp yolladıgın ıcın
  8. giosué

Şanzıman Kilitlendi

Ynt: Şanzıman Kilitlendi Abicim ustanın ve senin de dedığıniz uzre vıtes kolunu kulesını soktum dıslıler aynı hızada duruyo ancak ne mumkun santım oynamıyorlar 8kerem@gmail.com
  9. giosué

Şanzıman Kilitlendi

Abiler series3 109 kasa aracım var series bölümünde ilgilenen olmadıgı için sizlere sormak ıstedım aracın bırseyı yoktu yenıcıkma sazıman takıldı bırkac ay once ancak bıkac gere aracı gerı gerı salarken debrıyaja basarak vıtesteyken aracın kasıldıgını hıssettım ve bıkac kere kıtleyerek durdru...

10. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında Neyse kendi işimizi kendimiz öğrenicez bişekilde bütün sorularımı geri aldım bidaha da bu foruma giren jeepci olsun ::) kalın sağlıcakla...

11. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında Cevaplarınız için Teşekkürler msjları ilk attığımdan beri araçla ilgili tecrübem oldukça arttı sağlam cıkma bır sanzımanı bir günde değiştirdik o arada baskı balatada yenilendi türk sanayi ustalarımızın becerisiyle :) ön şaft sürekli çalısıyordu şimdi durdurmayı...
  12. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında Abiler aracın 1 .vites geçmemeye basladı sebepleri neler olabılır yardımlarınızı beklıyorum

13. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında Teşekkür ederim cvplarınız ıcın Anti stall derken su defenderlarda olan aracın kendı kendıne ılerleme olayından bahsedıyorum , calıstırma anahtarının dıreksıyonun solunda olması bu yuzden degılmıydı kolay mudahale ıcın pto yavru sanzıman sanırım da bunları...
  14. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında - Abiler bu aracın anti stall özelliği varmıdır defender dakı gıbı nasıl kullanılır - 4 L agır vitesinin orta konumu yanı notr konumunda arka yada on dıff ten arac dururken guc alınabılıceğını gormustum su motoru vs çalıstırmak ıcın traktorlerdekı gıbı bu konuda...
  15. giosué

seri 3 yedek parçası bulunur

Ynt: Seri 3 Yedek Parçası Bulunur şanzımanlar sorunsuzmu fiyatları öğrenebılrsem nıyetlenebılırım

16. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında Aracın makaslarının dıbınde sallanan kayışlar gordum arkada ıkı tekerın orda onlar nedır anlayamadım şaseye vıdalılar ama kayışlar kopuk sallanıyorlar
  17. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında Aracın hava filtresinin içinde kalan yağ bıraz vardı suzdum ayırdım dıbındekı tortuyu ıyıce temızledım kuruttum yagı ıcıne bosalttım yanında kalan hazneye de cıcek yağı bosalttım bıraz zaten fazla da koymadım sonra fıltre kutusunu guzelce kapatıp eskı bantlı...
  18. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında elimde motor yağı yok suan fıltreye koayabılecegım normal aycıcek yağı vs bısey koysam aynı gorevı gorurmu acaba bırazdan aracın yanına gıdıcem hava fıltresıne aracın rolantısıne gore ayar tutturmaya calısıcam

19. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında Evet hocam ok 144 var ustunde tadından yenmıyor da su hava fıltresıne normal yağ koysam bıle olur sanırım amac tozun tutulmasımıymıs bıraz netten baktım da bırde hava fıltresının gırısını bantlamıslar lpg yuzunden acsammı tekrar bantlasammı
  20. giosué

Lr Series 3 109 Hakkında

Ynt: Lr Series 3 109 Hakkında Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR