Arama sonuçlarınız

1. G

Range Rover Classic

Ynt: Range Rover Classic Eger paslanmasini istemiyorsaniz aluminyum olanini almanizi oneririm. Ben yaklasik 4 sene once buradan almistim ve cok hizli geldi; http://rangerovertailgates.com/ Bu fiyatta cam dahil. Eger ararstirirsaniz cam olmayanlarinida bulabilirsiniz belki.

2. G

Range Rover Classic 1992 "owners Manual" İhtiyacı

Ynt: Range Rover Classic 1992 "owners Manual" İhtiyacı Bu isinizi gorur mu? http://www.landroverresource.com/docs/rangerover/Range_Rover_Manual_1992.pdf
  3. G

WJ 2.7 CRD Hakkinda

Ynt: WJ 2.7 CRD Hakkinda Kesinlikle titiz ve kil adamin arabasi cok temiz olur:) Birkac farkli yerde daha arastirdim ve yabanci sitelerden sunu ogrendim; 2004 ve 2005 te overland ve blackpearl donanimda 150kw@4000 and Torque: 450nm@1800. 2002 den 2004 e veya 2004 opsiyonsuzlarda...

4. G

Alinik ZJ ve WJ Grand Cherokee

Ynt: Alinik ZJ ve WJ Grand Cherokee Sahaneymis
  5. G

WJ 2.7 CRD Hakkinda

Ynt: WJ 2.7 CRD Hakkinda Cevaplar icin cok tesekkur ederim:) Amerikan yuruyen ve kasaya mercedes motor dizeli zaten tartisilmaz. Kesinlikle katiliyorum. Neredeyse her arac bakimli ise sorun cikarmaz bakimsiz ise bela olur. Bu araclarda da sahibinin nasil baktigi herseyden cok onemli. 100...

6. G

Alinik ZJ ve WJ Grand Cherokee

-1996 sonrasi LPGsiz 5.2 ZJ - 5.9 ZJ LPGsiz - 2.7 crd - LPGsiz 2000 ve sonrasi WJ Grand Cherokee ariyorum. Malum siteyi inceledim ancak ya km ler cok yuksek ya da araclar bakimsiz. Aileden yardim bekliyorum, belki gozden kacirdigim ya da aileden bir arac vardir:)

7. G

WJ 2.7 CRD Hakkinda

Ynt: WJ 2.7 CRD Hakkinda Tesekkurler, sevindirici bir haber:) Sadece trim degisikligi ama en hosuma gideni o oldu, umarim denk getirebilirim.
  8. G

WJ 2.7 CRD Hakkinda

Bir RRC ci olarak bu araclardan benzinlileri daha mantikli olsada gelecek hafta icersinde almak istiyorum. Konulari baya okudum. Ancak cevabini bulamadigim yada gozumden kacan bir iki sorum olacak. Yardimci olabilirseniz sevinirim. 1-) 2.7 CRD olan araclarda mekanik olarak 2002-2003 modellerle...
  9. G

Biri kurtarsin bu CJ yi!!

Ynt: Biri kurtarsin bu CJ yi!! Inanin tek istegim o. Kiloyla vercekler yoksa.

10. G

Ynt: Biri kurtarsin bu CJ yi!! Jantlari sorup haber verecegim. Aracta ne motor ne sanzuman hicbirsey yok sadece resimlerde gorunen kaporta ve ek olarak difransiyelleri vardir.

11. G

Ynt: Biri kurtarsin bu CJ yi!! Sahibi teklif usulu dusunuyor bir rakam vermedi.
  12. G

Ynt: Biri kurtarsin bu CJ yi!! Resimlerin arasinda kalmis; 05335731365 Arac plakali ve ruhsatli.

13. G

Bu cj seneler once kaportadan cikmis. Ustalar kacmis. Arabada oylece kalmis. Sasmaza cok gelenler araci defalarca farketmistir. Uzerinde sadece jantlari ve difransiyeli birakmislar. Gerisi calinmis. Hatta arac kursunlanmis bile. Sahibi teklif usulu verecek arabayi. Arac hakkinda bildigim tek sey...
  14. G

Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor.

Ynt: Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor. Bence AB ye gore yapilmasi cok mantikli, ama haberdeki duzenleme cok yarim yamalak. Iki nokta var; 1- Dizele vergi sacmalik. Amac cevreyi korumaksa bu neden? Tam tersine dizeli ozendirmek lazim. Asil kitle olan ulkede en cok...
  15. G

1997 P38 alacağım Ama !!!!! Önce Değerli Yorumlar

Ynt: 1997 P38 alacağım Ama !!!!! Önce Değerli Yorumlar Merhaba, Soru 1 Donanim olarak 2005 model bir aractan p38 in eksigi oldugunu dusunmuyorum. Cok masraf cikarir mi sorusu ise araca gore degisir tabiki. Bakimli bir p38 sizi uzmez Astra ya gore. Tabiki rutin bakim fiyatinda bir fark olur...

16. G

G serisi yeni ic gogus degisimi

Forumu arastirdim ancak bulamadim bu islemi, eger tartisildiysa yonlendirirseniz sevinirim. Eski kasa G serisi ic mekani ile yeni kasa G veya ML serisi ic mekanina degistirmek mumkun mu? Hep kafamda olan bir proje ve malum sitede bir sure once ilanlarda ML serisi ile bu islemi gerceklestiren...
  17. G

Yeni Renault Duster

Ynt: Yeni Renault Duster Cok guzel toparlanmis ozellikle ici. Otomatigi dizelde de cikarsa TR pazari cok buyur
  18. G

ARACIMA İNGİLTEREDEN TALİP VAR YARDIME EDİN LÜTFEN :o

Ynt: ARACIMA İNGİLTEREDEN TALİP VAR YARDIME EDİN LÜTFEN :o Iyi gunler benimde arastirdigim bir konuydu. Hatta az kalsin gerceklestiriyordum. Yurt disina arac satarken hersey yurtici gibi sadece devlet tesvik ediyor onuda noter masrafi almayarak yapiyor. Ancak her turlu sizin bu araci noterde...

19. G

ELEKTRİK MOTORLUYA ÇEVRİLMİŞ ARAÇLARIN TESCİLİ

Ynt: ELEKTRİK MOTORLUYA ÇEVRİLMİŞ ARAÇLARIN TESCİLİ Tesekkurler gercekten cok guzel bir belgesel, izlemek isteyen arkadaslar icin; http://vimeo.com/19863733 Videolarin linkini paylasabilirmisiniz?
  20. G

ELEKTRİK MOTORLUYA ÇEVRİLMİŞ ARAÇLARIN TESCİLİ

Ynt: ELEKTRİK MOTORLUYA ÇEVRİLMİŞ ARAÇLARIN TESCİLİ Benim de cok arastirdigim bir konu. Ne yazik ki isin tescil kismini bende bilmiyorum ama elektrikli araclarin OTV sinin %1 gibi dusuk bir deger oldugunu hatirliyorum. Su anda cok pahali fiyatlarla satilan nissan leaf peugeot ion gibi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri