Arama sonuçlarınız

1. İNAQUASANİTAS

Çanakkale Dardanos Sunsan Kamp

Ynt: Çanakkale Dardanos Sunsan Kamp MRHABALAR HAYIRLI OLSUN YENİ İŞLTMCİSİNİZ GALİBA ÇANAKKALYİ ÇOK SVRİM HR YAZ MUTLAK UĞRAR GİDCEĞİM YERE ÖYLE GİDRİM EYER SİZDE İRTİBAT TELEFONU ADRES KROKİ GİBİ YARDIMCI OLACAK BİLGİLER YAZARSANIZ ULAŞIMIMIZ DAHA KOLAY OLUR HAYIRLI OLSUN

2. İNAQUASANİTAS

Kamptaki Tehlikeler

Ynt: Kamptaki Tehlikeler Ben teşekkür ederim onur bey biracık bilgi deneyim aktarabilmişsek ne mutlu bizlere.... ve kaygıları olan arkadaşları şunuda belirtmek isterim ben iki ayağı protez olan koltuk deyneği yardımıyla yürüyen bir kampcıyım yani kaçmak gibi bir şans yok zaten gerekte yok...
  3. İNAQUASANİTAS

Kamptaki Tehlikeler

Ynt: Kamptaki Tehlikeler ben yıllardır elimden geldiği kadar insanın olmadığı yerlerde cadır atarım hiç zararlı hayvanla karşılaşmadım.. her zaman söylerim doğada gözlem çok önemlidir bunun doğrultusundada cadırı kuracağınız yer bence su kaynaklarından ve buraya açılan hayvanların yolları...

4. İNAQUASANİTAS

Çocuklarla Doğaya Çıkmak

Ynt: Çocuklarla Doğaya Çıkmak öncelikle şunu söyleyim sıkılmayacaktır eğer siz doğadada eylenceli şeyler olduğunu gösterebilirseniz onada iş variriseniz sıkılmayacaktır cocuğunuzla gece yan yana uzanıp yıldızlara bakmanın bir sürü soruya maruz kalmanın ve her soruya bir cevap bulmaya...
  5. İNAQUASANİTAS

Çocuklarla Doğaya Çıkmak

Ynt: Çocuklarla Doğaya Çıkmak kaliteli bir uyku tulumu ile üşümezler çok panik olmayın ilk başlarda bende aynı kaygıları taşıdım fakan gerekli tedbirleri aldığınızda hiç bir şey olmaz bırakın vücut dirençleri artsın... benimde beş yaşında bir oğlum var elimizden geldikce sık sık kamp yapmaya...

6. İNAQUASANİTAS

Yer Köprü

Ynt: Yer Köprü muhteşem bir yer paylaşım için teşekkürler...

7. İNAQUASANİTAS

Kimine Göre Rezillik, Kimine Göre Vezirlik...

Ynt: Kimine Göre Rezillik, Kimine Göre Vezirlik... kim ne der bilmiyorum ama benim için kendimi bulduğum yer orası.... yıldız yorgan, toprak döşek, dost sohbeti yaşamaya ilham buna rezillik diyen rezildir.. :) çok güzel kamp olmuş huzurunuz hiç bozulmasın paylaşım için teşekkürler
  8. İNAQUASANİTAS

Kampta Yemek

Ynt: Kampta Yemek kamp denilince her zaman yemek denilir aç kalma psikolojisi olsa gerek :) bende odun ateşinde pişen hatta ısıtılan her şeyin daha lezetli olduğunu düşünüyorum tabiyata çıkmışsanız bence zamanı boş verin.. ve mümkün olduğunca yavaş hateket edin bu durum başınıza istenmeyen...
  9. İNAQUASANİTAS

Bursa Kent Ormanı ve Kürekli Şelalesi (21 Haziran 2010)

Ynt: Bursa Kent Ormanı ve Kürekli Şelalesi (21 Haziran 2010) paylaşım için teşekkürler. bursanın bir çok yerini gzmiştim daha görülecek yerleri varmış emeğinize sağlık çok güzel bir yermiş

10. İNAQUASANİTAS

Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya... korkularınız biraz fazla gibi lizz hanım ben uzun yıllardır arkadaşlarımla yada yanlız tabiyatta kaldım fakat hiç bir tatsız durumla karşılaşmadım... bir gece kalın cadır yıldız yorgan bağımlılık yapacaktır. bazan küçücük bir kene...

11. İNAQUASANİTAS

Doğada Çadırda Kamp Hayatı

Ynt: Doğada Çadırda Kamp Hayatı arkadaşlar ben ne denk geldim ne duydum böyle bir olayı. tekrar söylüyorum gözlem çok önemli siz kamp yapacağınız noktada tabiyatın, doğal hayatın dengesini bozmayın hiç bir hayvan size yaklaşmaz ki en vahşi yaratık insan ve onlar zora düşmedikce bize bulaşmaz...
  12. İNAQUASANİTAS

Doğada Çadırda Kamp Hayatı

Ynt: Doğada Çadırda Kamp Hayatı korkutmalardan gözle görülmeyen varlıklardan bahsetmişsiniz hiç birşey anlamadım. su kıyılarına kamp kurulmamalıdır doğrudur ama şu sebepten daoğadaki hayvanlarında suya ihtiyaçları var ve bir çok hayvan su kenarına mutlaka iner .... bu hayvanların su ya iniş...

13. İNAQUASANİTAS

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)
  14. İNAQUASANİTAS

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) ve her gün biraz daha büyüyeceğiz yer yüzü sevginin yüzü oluncaya dek... tekrar emeği geçen herkese teşekkürler
  15. İNAQUASANİTAS

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) Aleyküm Selam hocam .. beş parmağın beşi bir değil... ama herşey çok güzeeldi

16. İNAQUASANİTAS

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) valk kardeşim bizde seninle tanıştığımıza memnun olduk :)
  17. İNAQUASANİTAS

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) bu kadar geniş alanda ve bu kadar kalabalıkta yapılabileceklerin en iyisiydi.... görevli arkadaşlara ve emeği geçen herkese çok teşekkürler... Gerçi araclar sabaha kadar çadırlar arasında dolaştı, araç alarmları hiç...
  18. İNAQUASANİTAS

Değirmendere

Ynt: Değirmendere O GÜNLER ÇOOOOK GERİDE KALDI DEĞİRMENDEREYE KONDURAMIYOR İNSAN AMA ÇOK DEĞİŞTİ ŞİMDİLERDE AHMET ÖZHAN KONSERLERİ BAZI KAHVELERDE DİNİ SOHBET ETKİNLİĞİ...... KİMSENİN İNANCINA YAŞAM TARZINA BİRŞEY DEDİĞİMİZ YOK SAYGI DUYARIZDA DEĞİRMENDERDE ALIŞMADIĞIMIZ ŞEYLER.... İŞTE NEYSE...

19. İNAQUASANİTAS

Değirmendere

Ynt: Değirmendere hocam buralar artık göcük belediyesi oldu.. bu yaz birkaç teseddürlü gruplar ve dağdan inip bilmem nerenin daire başkanı olan kalabalıklar gördüm galiba festival yapıyorlardı
  20. İNAQUASANİTAS

Değirmendere

Ynt: Değirmendere Hocam Değirmendere dğirmendere olalı böyle sunum görmemiştir. emeyine,eline.sabrına sağlık..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri