1.6jlx rampada durunca hararet göstergesi yükseliyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan blueclours Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,676
Anlamadığın tarafı tecrübe

Yani sebebi tam belli değil, usta yanlış kalınlıkta conta taktığından mı oldu, nedir belli değil. Bu durumda komple yenilenselerdi durum düzgün olacak mıydı o da belli değil. Yani sorunun cevabını bulduk sayılmaz. Komple yenilenmiş motor ta bozulabilirdi gibi geldi bana.

Alt takımı bozan , bozulmasına çeyrek kalması atıyorum 10000 km deki araçta böyle bişey olsa gözüken birşey yoksa altlar sökülmez

Öyle miydi acaba işte ondan emin olamadım.

Etiketler

Yanma odasındaki daralma kol yataklarına çarpık güç uygulayabilir belkide bilemiyorum işin bu tarafı mühendislik olay

Evet işte o yüzden konu tam anlaşılamamış gözüküyor, ben de bunu sormuştum zaten.

Valla seni tatmin edemediysem git bi rektifiyeciye brifing al bu konuda benden bu kadar uğraşamıcam

Tamamdır, yanlız kendilerinden de cevap alabileceğimi pek zannetmiyorum, o yüzden konuyu kapatalım.

Bizi burda sonuçlar ilgilendiriyor, oluşumu rektifiyecinin olayı
Arkadaşı bu olasılık üzerine bilgilendirdim olay orda kapanmıştı zaten
Kurcalamak ta ki amacı hala çözemedim

Bundan sonrası ücrete tabi

:D 1-2 saatlik google aramasından fazlasını ödemem ( bu tür birşeyin cevabını bulmanın maliyeti yaklaşık bu kadar, tabi varsa bulunabilecek birşey). Bilen birine sorunca haliyle daha kolay cevap bulunabiliyor tabi de bazen de bulunamıyor.

Benim bilgim benden taşıyor sen kaygılanma istersen , git Google amcana sor , tecrübe ağır gelir

Boşverin gerek yok uzatmaya, tecrübenin de yeri ayrı. O kısmın farkındayız. En bol tecrübeye sahip arkadaşlar da o rektefiye işini yapanlar ama gelip de burada iki satır yorum yapmazlar bu konuya bak görürsünüz burda yıllarca kalır bizim konuştuklarımız bu haliyle.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.