2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sisdagili61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 92
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,381
Ynt: 2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız

terbiyesiz herif ya böylelerini adamı katil eder,
bu arada adama son bir çift lafım olurdu. bu arabanın sıfırını ... alırsın, Türkiye ye en son 2001 modelleri geldi ;D ;D ;D

Etiketler
Ynt: 2000 Model Hyundai Galloper Iı, V6, 3000 Motor, Otomatik, Kazasız, Boyasız, Masrafsız

Böyle şeylerle uğraşmak istemediğim için benim araba hala satılık değil.
Diferansiyeli mi şanzımanı mı ne uğulduyor. Sat kurtul mantığı satış sürecini az çok tahmin ettiğim için geçersiz.
Vakti zamanında bir de güzellik boyası yaptırmıştım komple, düşünün artık siz muhabbetleri.
"İstesem bu arabanın boyasızını da sıfır alarım 1 ton karpuzla"... ;D

Bu adam bana, daha önce kendisinin bu arabanın 1.3 motorlusunun olduğunu yeminle söyledi, ve bu arabanın bir önceki sene yani ben almadan önce Çanakkale de üniversitenin altında kaza yaptığını söyledi ben koptum. Halbuki ben bu arabayı 2012 aralıkta İstanbul dan alıp araba İstanbul da bakım yapılıyorken gelip ruhsatını çıkarttım 17 plakayı İstanbul-Kartal sanayide arabaya takmıştım.
Birisi de kendisinde aynı arabanın 2004 modeli olduğuna yemin etti, ben sıkıştırınca aslında ben 2004 de satın almıştım diye çevirdi lafı.
Arabam gerçekten düzgün, niyetim ya koltuklu Starex veya 2005-2007 arası XLT Ford Ranger le takas. Aslında 2.5 5 kapılı DEFENDER hep aklımda fakat zor gibi. Kısmet deyip bekleyeceğiz.

Merhabalar,
Arabam satılık, ancak 01 ağustos 2014 ila 15 eylül 2014 tarihleri arsında asla satmam ve takas etmem.
O tarihlerde Trabzon a gideceğim ve yaylaları gezeceğim.
Ne dağlar dolaşacağım, zamanı olanı beklerim beraber gezeriz.

Bu adam bana, daha önce kendisinin bu arabanın 1.3 motorlusunun olduğunu yeminle söyledi,

Suzuki jimny ile galloper arasında fark gözetmeyen biri için öyle olabilir... işte o da böyle köşeli birşeydi arkasında bi tekerlek vardı, ve üzerinde 4x4 yazıyordu.. aynı yani :D

Adamın tavrından belki de gördüğü veya yakınlaşıp büyük ihtimalle kullandığı tek dört çeker eğer geniş arazi sahibiyse traktör olabilir.
O adam SUZİKİ JİMNY görse zaten uzay aracı sanır, geçen seneden önce yoktu ilk Ahmet abi (VAP) aldı YETİ yi sattıktan sonra şimdi çoğaldı.

abi bunların vergisi yüksek oluyor diye hiç bakmamıştım ne bileyim int.vergi dairesinde hesaplatınca 1600lü rakamlar çıkıyor ve yakarıda biraz fazla.şimdi kulağıma hoş geliyor. balığa gidipte dönmeyen insan için aracın arka koltukları yataga çevirsem ön koltuklara ayağım değmeden arka kapı ön koltuk arası 1.80 cm gelir mi?

Merhaba arkadaşım,
Vergisi için sigortacıdan kasko beyan değeri alıp vergi dairesine gittim yaklaşık 800 lira civarında olan 6 aylık değer (çok emin değilim) 485 liraya düştü. Bu iş ancak aracın plakasının bağlı olduğu yerde yapılabiliyormuş. Yani 34 plakayı ancak İstanbul da yapabiliyorsun ve ruhsat sahibi olmak gerekiyor.
Diğer yatma konusu, o mesafeyi ölçmedim. Arabamın arka koltuklarının arkasında LPG tankı var, fakat ben bagajı tankın üst seviyesinden böldüm. Zaten LPG tankı olduğu için koltukları yatırsanız da yatamazsınız, belki tank koltuklara dik olarak değişirse olabilir.
Benim boyum 1.67 olduğu için ben ön koltuğu tam yatırıp içinde yatabiliyorum. Niyetim üzerine sepet koyup çadır ilave etmek eğer satmaz isem.

Niyazi Bey, geçmiş olsun. Aklıma XL-7 nin satış süreci geldi. Adamlar geldi Gebze'den, fiyat düşürmek için ne maymunluklar yapıyor. Dün baktığımız araç vardı şu rakama almadık, siz de o rakama inerseniz bir düşünelim falan. Yok bunun kazası var diyor, 2006 model araç, İstanbul'da kullanılmış, ama tamponlar hariç boyası yok diyorum, yani büyük kazası yok, hala konuşuyor. Plakası bile açıktı resimlerinde, bakmadın mı gelmeden... Bu araçlar akaryakıtın sütten yağdan pahalı olduğu memleketimizde pek kolay satılmıyor. Herkes gıpta ediyor, ama satın almıyor. Böylece fırsatçılara da gün doğuyor. Allah sabır versin diyorum, evliya sabrı...

Teşekkür ederim,
Dün il dışından geldiklerini söyleyen birileri geldi. Belli ki bu arabalara yabancı değiller hallerinden belli oluyor.
Hata buldular neye biliyor musunuz, lastiklerine. Dediler ki "fotoğraftaki lastikleri aldın, altına çıkma lastik koydun" vallahi billahi lastiklerimi 20 mayısta TÜV e girdim sorunsuz geçtim ondan bir hafta sonra 0 alıp taktırdım. Yani daha 1000 km olmadı. Çıkardığım lastiklerin de diş derinliği vardı sorunsuz geçti fakat lastiklerin üretim tarihi 2007 senesiydi o nedenle çıkarttım, patlak, yama yoktu tek fark desen farkı.
Buldukları hata o oldu bende "size satılık malım yok" dedim, sonra "ya biz taa nereden geldik anlaşırız lastik çok önemli değil" dediler. Kapatıp arabayı çıktım eve. Asla öyleleriyle işim olmaz.
Ben sabırlıyım dır beklerim.

niyazi hoca benim samurai dizel olsa hemen takas yapalım derim ama benim ki de lpg li ;D
bende satıyorum. 5 kapı takasa evet diyorum, grand cherokee 5.2 v8 e bile evet diyorum, 4.0 kare kasa cherokee ye evet diyorum, fazla yakmasını da umursamıyorum diyorum 4.3 blazer a bile evet diyorum ama ne takas ne satış. vardır bir hayır diyorum.

liveistodie' Alıntı:
abi bunların vergisi yüksek oluyor diye hiç bakmamıştım ne bileyim int.vergi dairesinde hesaplatınca 1600lü rakamlar çıkıyor ve yakarıda biraz fazla.şimdi kulağıma hoş geliyor. balığa gidipte dönmeyen insan için aracın arka koltukları yataga çevirsem ön koltuklara ayağım değmeden arka kapı ön koltuk arası 1.80 cm gelir mi?

en güzeli aracın tepesine çadır yaptırmak .dizel araçlarda arka koltuğu yatırıp bagaja yatılabilirde arka koltuklar ın tam yatar oması lazım. lpglilerde imkansız zaten.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri