Ankara Haydi Yemeğe :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,226
Ynt: Ankara Haydi Yemeğe :smiley:

:smiley: Gökçecim hiç kızarmıyım , sadece '' sen sen oranın tabaklarını gördün mü '' diye sordum , canım :smiley:

gkc_91' Alıntı:
Gökçe sen Gordion Otelin tabaklarını hiç gördün mü ?

yok zerrin abla ya öylesine dedim ben kızma:(

Etiketler

biliyorum zerrin abla zaten...yemek fotoğraflarını da bekliyorum gidemedim ama göreyim..:smiley:

zerrin selam yarın akşam bende ordayım neolursun benide ekle ama otoparkı nasıl düşünmessin cezalar sana ait.

Kağan yapma yaww , otopark sorunu olacağını sanmıyorum , şimdi nereden çıkardın cezayı falan , arkadaşlar yok öyle bir şey Tunalıya geldiğimizde her zaman aracımızı nereye bırakıyorsak gene öyle yapalım :smiley:

t392syncro' Alıntı:
zerrin selam yarın akşam bende ordayım neolursun benide ekle ama otoparkı nasıl düşünmessin cezalar sana ait.

listemizin son durumu

1- Focus (Emrah) + 1
2- ceranus (Zerrin) + 1
3- Denizci (Semih) + 2
4- yazar gezer yol çizer (Kerim) + 1
5- kararangeyik (Aydın) + 2
6- dağlar kızı (Meral) + 1
7- sujaa (suphi) + 2
8- sibsib (sibel) + 1
9- t392syncro ( Kağan ) + 1

Evet Gezenbilir Ankara üyeleri olarak ilk buluşmamızı gerçekleştirdik. Sayımız az olmasına rağmen çok eğlenceli, keyifli bir yemek oldu. Çok garip bir şey. Sanal olarak bildiğin, tanıdığın ama hiç görmediğin insanlar. Sanki kırk yıllık arkadaşmışçasına o kadar samimi bir ortam. :smiley: :smiley: Daha büyüklerinde bir arada olmak dileğiyle...
Bendeki fotoğraflar biraz az. Asıl fotoğraflar Dağlarkızı'nda. O fotoğraflarını yükleyene kadar benimkilerle idare edin. Buyrun Gelengörür :D (Sen çok yaşa Kağan hala gülüyorum.) Ankara'nın yemek fotoğraflarına...

DSC0288

Oturanlar (soldan sağa) : Kararangeyik (Aydın), Kararangeyiğinarkadaşı :D (Baskılarımız sonucunda Deepshadow (Cengiz) nickiyle hemen yemek sırasında üye oldu :smiley:), Sibsib (Sibel), Dağlarkızı (Meral), Focus (Emrah)
Ayaktakiler : Ceranus (Zerrin), t392syncro (Kağan) ve Yazargezeryolçizer (Kerim)
Tabi biz Ankaralı olduğumuz için İstanbul gibi paspal paspal gitmiyoruz yemeklere. ;D ;D Gördüğünüz gibi gayet şık bayanlar, takım elbiseli baylar... ;D

DSC0307

Menümüz

DSC0285

DSC0292

DSC0297

12 Şubat Zerrin'in doğumgünü olduğu için Dağlarkızının aldığı pastayı kestik ve afiyetle yedik. İyiki doğdun Zerrin...

DSC0311

DSC0314

DSC0315

DSC0316

Bendeki fotoğraflar bunlar. Dağlarkızı çabuk yükle fotoları... :smiley:

Herkese merhaba;
Valla dün anlattığım gibi durum..Malum şu an için evde netim yok iş yerindeki PC'lerin hepside dışa kapalı..Yani bellek
ya da cd hak getirelik bir durum.. :(
Halledicem ama en kısa zamanda.. :p
Yemeğe dönecek olursak;
Gerçekten keyifli bir yemekti..Aslında çok bildiğim manzaralar gördüm..Sanal arkadaşlıkları reel hayata taşımak kadar güzel bir şey yok zaten..
Bir de evet bizde öyle biz her yere takım elbise ile gideriz gerçekten.. :p Yoksa bunun işten çıkıp yemeğe gitmemizle en ufak bir ilişkisi yoktur..İnanın (!) bana.. :smiley:
Unutmadan focus bu fotoğraflar ''Nikon'' ile çekildi değil mi..Evet evet Nikon ile çekildi..Ben şimdilik bu kadarını yazıyorum..Biliyorsun ki deliller bende..Artık finasçı birine nasıl bir teklifle gelirsinde o fotoğrafları bana yayınlatmazsın buna bakacaz.. :p
Fotoğraflar en kısa zamanda gelecek..
:smiley:

Emrah abi resimler için çok teşekkür ederiz çok saol bu unutulmaz akşamı bizim için ölümsüzleştiriğin için sana minnettarım ve minnettarız. Fakat ben zaten tipsiz ve yakışıklı olmayan biriyim ama abi sanki bu senin makina beni iyice tipsiz çekmiş bana öle geldi. Umarım meralin makinasında iyi çıkmışımdır. Ne olursun şu makinayı kullanmayı biran önce öğren yoksa üyeliğimi silecekler.

t392syncro' Alıntı:
senin makina beni iyice tipsiz çekmiş bana öle geldi. Umarım meralin makinasında iyi çıkmışımdır.
Işık çok yetersizdi ama gerçekten toplu fotoğraflar problemli çıkmış..
Fotoğraflara dün baktım fena değildi..Fakat pozisyonlarımızı çok değiştirmediğimiz için aynı açıdan hayli fazla fotoğraf var..
Seçmece koyacağım zaten..

Arkadaşlar çok keyifli , çok güzel , sıcacık bir akşam geçirdik :smiley: hepinize çok teşekkürler ediyorum :D yaşasın GEZENBİLR , yaşasın Gezenbilir Ankara grubu , iyi ki varsınız :D :D :D

Meralcim pasta için yeniden çok tşkler :D

Fotoğraflar için Emrah ve Meral ikinize de çok tşkler :D

güzel bir yemek, menü fotoğraflarda güzel ve çekici çıkmış ;D

gelip süpriz yapmayı istedim ama aksilikler olduğundan gelemedim

hem artık içine girebileceğim takım elbisemde yok, gelsem aranıza katılamazmışım :p

umarım bir dahaki etkinlikte aranızda olabilirim

fotoğrafların devamını bekliyoruz
hepinize sevgiler saygılar...

biz de çok istedik , artık büyük Ankara çıkartmasına eksiksiz bekliyoruz :smiley:

VitaEsMorte' Alıntı:
Aranızda olamadığım için üzüldüm yahu, inşallah başka bir sefere :smiley:

evet yücel çok güzel olacaktı sürpriz ama ne yapalım olamadı :(

biz bürakratlar kentinde yaşadığımız için böyle giyinmeye alışkınız , sen boşver takım elbiseyi falan , hiç önemli değil naıl gelirseniz gelin yeter, biz hepinizi aramızda görmek istiyoruz : :smiley: :smiley:

yücel' Alıntı:
güzel bir yemek, menü fotoğraflarda güzel ve çekici çıkmış ;D

gelip süpriz yapmayı istedim ama aksilikler olduğundan gelemedim

hem artık içine girebileceğim takım elbisemde yok, gelsem aranıza katılamazmışım :p

umarım bir dahaki etkinlikte aranızda olabilirim

fotoğrafların devamını bekliyoruz
hepinize sevgiler saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR