Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cartop Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 240
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 183,221
Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

arac ustu cadır suzukı vıtaraya da oluyormu ahmat ustanın telefnu varmı hazı yapıp sehır dısına ylluya bılırmı acaba ??????????

Etiketler

gokhan5234' Alıntı:
arac ustu cadır suzukı vıtaraya da oluyormu ahmat ustanın telefnu varmı hazı yapıp sehır dısına ylluya bılırmı acaba ??????????

0 532 3266617 Ahmet ustanın teli..Sevgiyle kalın..

Arkadaşlar hafta sonu Bursa ;)

148604 462963749667 788449667 5348538 2917004 n

75036 462967479667 788449667 5348591 107791 n

150072 462967099667 788449667 5348586 3272206 n

148604 462963739667 788449667 5348536 7393458 n

arkadaşlar ayıptır sizin yaptığınız.

durduk yerde zehirliyosunuz insanı. bir sürü para harcatacaksınız bu araç üstü çadır için şimdi.
:smiley:

şaka bir yana, karar vermekte zorlanıyordum. bunları okuyup gördükten sonra karar verdim. ilk fırsatta ben de taktırıyorum.

kıymetli paylaşımlarınız için teşekkürler.

arac ustu cadır benlık bısey degıl ..yanı neden kampa gıdıyosunuz kı cekın bı parka yada ev onune orda kalın amac burda heyecan yasamak degıl mı kendımı guvende hıssedıyorum dıyosan zaten jeep le gıdıyosun ıcınde yat...cok guvenlı kapılarıda kılıtle ...:smiley:

Kampa gidiyoruz, Çünkü kamp yapmayı seviyoruz.
Bu sadece bir yerde mecburi olarak gecelemek değildir.
Elbette aracınızda da yatarsınız zorunlu durumlarda,
Ama genelde biz hususi olarak fırsat yaratır kampa gideriz.
Şehirde evlerin önünde arabada yatmakla, Uygun bir yerde kamp yapmak arasında önemli bir keyif farkı olacağını düşünüyorum.

tamam da arkadasım ben bu konuyu arac ustu cadır ıcın soyledım sahsı bı durum soz konusu degıl sadece benım fıkrım yıne dıyorum arac ustu cadır kamp benlık degıl yerde kendı cadırımı kendım kurarım once yer secer temızlıgını yaparım cadırımı kurar su ark larını acarım kamuflaj olayınıda halletım mı ohh keyf benım:smiley:) bunları arac ustunde yapamayız demek ıstedıgım bu kımse sahsı algılamasın ole bı hıs uyandıysa k bakmayın...

yanı neden kampa gıdıyosunuz kı cekın bı parka yada ev onune orda kalın

Yukarıda söylediğiniz ancak zorunluluk nedeniyle bir yerde kalıyorsanız işe yarayabilir.
Oysa bazıları için kampa gitmek başlı başına bir eğlence ve aktivitedir, bunu belirttim sadece.

aslına bakarsanız her doğayı seven ve kamp yapan insanın aracına böyle bir sistem kurması gerekiyor, nedenlerinden biride her zaman konaklama yapacağımız zeminin düz olmamasıdır ...

arkadaşlar, bir de Goliath araç üstü çadırı inceleyin ltf.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-goliath-arac-ustu-cadir-rt-005-48860975/detay/

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
adanan merhabalar. agirligini ogrenebilirmiyiz

Heytem Bey, merhaba, sorunuz için çok teşekkürler, depodaki kantarda aşağıdaki şekilde, ambalajı ile tarttık, içeriğinde olanlar;
1- Ambalaj malzemesi
2- Merdiven
3- Çadır altı oda, tüm ekipmanıyla.
4- Çadır kapalı haldeyken koruyan brandası.
vs hepsi tam 56.00 kg geldi.

Çadır tartılırken :smiley:

RTT 005 1

bu da çadırın açık hali

Goliathcadir4

Çadır tahminimden hafifmiş...Acaba Kangoo nun üzerine taksak iki kişiyle yatılsa taşırmı....Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR