Burada Buluşalım; MotoPlus 2010

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan UFUKK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,880
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Burada Buluşalım; MotoPlus 2010

kortej olmaz,orta yerde her alandan gelecekler oraya metro ile otobüs ile motor ile ortak nokta bir yer zaten,fuar günü önünde buluşuruz belli bir zamana konuyu açarız pazarmı cumartesimi uygun sizce, . ??? 27 si veya 28 zi,size bırakıyorum.

Etiketler

lee33' Alıntı:
Merhaba ,
ben de kuşadasından katılıcam allah nasip ederse.Umarım orda görüşme imkanı olur.
bekleriz arkadaşım. ;)kuşadasında ümmet pertikan vardır GEZGİN ona selamımı söyle ,oradaysan.

Yahu fuar-muar olayları güzel hoş da, boş cüzdan, delik ceple oralarda dolaşmak hiç keyifli olmuyor. :( :p
Eski-yeni pek çok dostla karşılaşılıyor, selamlaşılıyor bir tek o güzel.

mrtvural' Alıntı:
Bizde onun için gidiyoruz Gültekin. İki sohbet 3 laklak, dost arkadaş selamlaşma şu bu derken akşam edicez orda zaten yoksa alış veriş aklımızda bile değil.
Aynen dediğin gibi murat. :smiley:

27 şubat ve 28 şubat tarihlerinde saat 14,ten sonra fuar alanında bulunacağım,gerçek buluşma 28 şubat pazar günü saat 14 te,fuar girişinde buluşulacak,ben 27 sindede orada olacağım.Eski dostlarımı görmek için gelen olursa görüşürüz,Fakat asıl buluşma 28 şubat arkadaşlar. Geçen yılki fuardan elimde olan bir resim,arkadaşlar çok renkli geçer motosiklet fuarları mutlaka gelin.

Untitled

Merhaba :smiley: bende fuar buluşmasına katılmak isterim .. Günü burada belli olunca inşallah bir sorun cıkmaz da görüşür tanışırız..

Motorla gelmeyi düşünmüyorum ama cok uzak ve yorucu oluyor malum trafik derdi de var istanbulun :smiley:

Yalnizgezen' Alıntı:
Merhaba :smiley: bende fuar buluşmasına katılmak isterim .. Günü burada belli olunca inşallah bir sorun cıkmaz da görüşür tanışırız..

Motorla gelmeyi düşünmüyorum ama cok uzak ve yorucu oluyor malum trafik derdi de var istanbulun :smiley:
Haklısını her türlü şekilde gelebilirsini bekleriz saygılar. :smiley:Telefon numaram 0533 934 98 46.

Selamlar bende gelmek isterim ama benimatv motorum var alırsınız umarım aranıza:D

20

kapıya kadar geleceğiniz garanti ama içeri almazlar tabiki bekleriz ;D

Ufukcuğum sana daha önce de yazdığım gibi bana çok uzak ben senden gelecek fotoğraflarla fuarı gezmiş olacağım.

Sana iyi eğlenceler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri