cam rüzgarlığı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hunter303 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,353

hunter303

Ana Kamp
Değerli Arkadaşlar,

1998 model bir 1.6 vitara'm var. Cam rüzgarlığı arıyorum. Nerden alabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz,çok sevinirim..

Etiketler
Ynt: cam rüzgarlığı

mitsubishi l200 pikaplarınki küçük bir operasyonla oluyor.
onu aramalısın

merhaba,

Geçen hafta Bostancı Oto Sanayideki bir aksesuarcıdan ön camlar için rüzgarlık alıp taktırdım. (Aracım 2000 model 5 kapı jlx vitara) Ellerinde 3 kapı olanlar için de rüzgarlık mevcuttu. Çiftine 80 lira ödedim. Aksesuarcının ismini hatırlayamadım, fakat ihtiyaç durumunda öğrenip, bildirebilirim.

Bilgilerinize..
Bülent Dağoğlu

buldag' Alıntı:
merhaba,

Geçen hafta Bostancı Oto Sanayideki bir aksesuarcıdan ön camlar için rüzgarlık alıp taktırdım. (Aracım 2000 model 5 kapı jlx vitara) Ellerinde 3 kapı olanlar için de rüzgarlık mevcuttu. Çiftine 80 lira ödedim. Aksesuarcının ismini hatırlayamadım, fakat ihtiyaç durumunda öğrenip, bildirebilirim.

Bilgilerinize..
Bülent Dağoğlu

iletişim bilgilerini verirseniz memnun olurum..

Perflex oto cam rüzgarlıklarını üreten firma bilgilerini altta sunuyorum umarım yardımcı olurlar..

OTO ERBAYLAR LTD.ŞTİ.
Adres Ferhatpaşa Mah. Üsküdar Cad. No:30 Yedpa Tic. Merkezi Karşısı ATAŞEHİR/ İSTANBUL
Tel +90 (216) 661 22 90 - 661 23 13

Adres Tiryaki Hasanpaşa Cad. Valide Camii Sok. No:31/1 AKSARAY / İSTANBUL
Tel +90 (212) 589 85 84

Ynt: Cam Rüzgarlığı

kndrc' Alıntı:
L200 Hangi Kasa?
H100 Hangi Kasa?
vala bende artık bunlardan birini alıp yapmaya karar verdim ama, H100'un hangi kasası bilemedim?

selam...benimde ihtiyacım var hangisi ile çözebildiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR