Düzce Odayeri - Torkul - Elmacıkdere Dokurcun Geçişi (03 Mayıs 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BolbuzJack Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,304
Ynt: Düzce Odayeri - Torkul - Elmacıkdere Dokurcun Geçişi (03 Mayıs 2009)

aklın yolu bir.... konuşarak herşey hallolur... bir de GPS sağolsun.

keşke o zavallı ağaç da ölmeden önce kendine bir tutunacak ortam hazırlayabilmiş olsaymış. ağaç kaybına üzülüyorum.

Etiketler

Evet çok büyük bir ağaçtı, kökü ve ucu kadraja sığmamış. Ama kötü yerde büyümüş, derenin kenarında yamaçta. Dere kenarı toprakta gevşek olunca köküyle birlikte yamaca doğru yıkılmış :(

Biraz zaman bulup fotoğraflarla uğraşabildim...

dsc7626aa.jpg

dsc7732aa.jpg

dsc7633aa.jpg

dsc7654aa.jpg

dsc7675aa.jpg

dsc7687aa.jpg

dsc7666aa.jpg

dsc7673aa.jpg

fotograflar harıka....paylasım ıcın tesekkurler :smiley:

çok güzel fotoğraflar

Çelebi' Alıntı:
...Kadir Abi'nin makinasından grubumuzdaki herkes kafasına göre fotoğraf çekti.İçlerinden Kadir Abi'nin fotoğraflarını sen ayırt edebilirsin...

;D ;D ;D
Yahu buna nasıl cevap vereyim ???
Evet, Kadir Abi'nin fotoğraflarını ayırt edebiliyorum dersem size, edemiyorum dersem ona ayıp olacak ::smiley: ;D ;D

SDC' Alıntı:
;D ;D ;D
Yahu buna nasıl cevap vereyim ???
Evet, Kadir Abi'nin fotoğraflarını ayırt edebiliyorum dersem size, edemiyorum dersem ona ayıp olacak ::smiley: ;D ;D
Neden ayıp olsun ? Biz haddimizi biliyoruz :smiley:

Bizden sonra güzel yerlere gitmişsiniz ,.Düzcenin her yeri ayrı bir doğa harikası zaten ..Fotograflarlada bunu ölümsüzleştirmişsiniz.Elinize sağlık ..

Masaüstü arka planı yapılabilecek kalitede resimler, çok çok teşekkürler. Bir de bir sorum olacak, bu kaliteli resimleri çektiğiniz fotoğraf makinası nedir acaba?

geyik görülmüş diye yazıldı sanırım ben geyik muhabbeti sanmıştım, GERÇEKMİŞ!!! çok güzel fotoğraflar Düzcenin farklı yerlerinde güzel geziler yapmışız ellerinize sağlık...

nautilus' Alıntı:
geyik görülmüş diye yazıldı sanırım ben geyik muhabbeti sanmıştım, GERÇEKMİŞ!!! çok güzel fotoğraflar Düzcenin farklı yerlerinde güzel geziler yapmışız ellerinize sağlık...

:smiley: inanılmazdı birden yanımızdan 2 tanesını fırladı hemen ormana daldılar tekrar. Böyle bir sahneyi yaşamanızı isterdim.

Murat ne kadar iyi yapmışsınız dağ bayır gezmekle, kamp sonrasında çok güzel yerleri de görmüşsünüz, doğa ile iç içe olmanın tadı bu işte, ellerinize sağlık, teşekkürler..

ksd' Alıntı:
Masaüstü arka planı yapılabilecek kalitede resimler, çok çok teşekkürler. Bir de bir sorum olacak, bu kaliteli resimleri çektiğiniz fotoğraf makinası nedir acaba?

3 makine vardı; Nikon d40, Olympus e500 ve bir kaç tane objektifle Canon 40d... Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, bölgeye hayran kaldım bende, o dağların tamamnını taramak lazım muhteşem yerler çünkü :smiley:

kesinn Nikon'dur diyecektim bende bukadar kaliteli resim başka makineden çıkmaz

Model ve özellik olarak kıyaslayınca en ucuzu dolayısıyla en az nitelikli olanı Nikon D40, diğer makineler daha iyiler, özellikle Canon baya bir üst sınıf zaten diğer ikisine göre.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri