Engelsiz Yollardan Merhaba

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan engelsizyollar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,582

engelsizyollar

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
4
Sevgili yol arkadaşlarım saygıdeğer dostlarım.Sıkı bir motorsiklet hastasıyım ayrıca sağ ayağımdan engelli olduğum için protez kullanıyorum fakat tüm bunlar motorsikletimle gezmeme engel değil.Bu nedenle sanırım Türkiye nin tek engelli gezginiyim.
Aranıza yeni katıldım.Resmi kurumda çalıştığım için emekliliğimede az bir zaman kaldı.Planım motorsikletim ve kameram ile birçok ile gidip kamp kurmak ve doğal hayatı resmetmek.
Uzun cümlelerim için kusuruma bakmayın lütfen :smiley:
Ayrıca ben engelsiz yollar olarak isim düşündüm sizlerinde isim hakkında fikirlerinizi alabilirsem sevinirm.
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,132
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst