Gezenbilir; Geleneksel Kış Kampı Bolu (27-28 Şubat 2016)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 140
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,033

merhaba;
26/02/2016 saat 04,00 itibarı ile yola çıkacağız İnşallah,
iki ya da üç araç olacağımızı zannediyorum,
seyir şeklimiz 4x4 MT lastik hızı şeklinde olacaktır,

Ankaradan gidecek olan ve çıkış tarih-saati ile seyir şeklinin kendisine uygun olduğunu düşünen var ise 04,00 da İstanbul yolu Eryaman girişi ni geçtikten hemen sonra Serkan Petrol de olabilir ve katılabilir ...

CB 15
PMR 06,006

Son düzenleme:

......DUYURU......

Arkadaşlar bu akşam Bolu'da kalacak olan Erdoğan Tezcan bey yarın kamp alanına hareket edecektir.Aracında boş yeri olduğunu belirtmektedir.Cuma gününden gitmek isteyen ve araç sıkıntısı olan arkadaşların Erdoğan bey'le irtibata geçebilirler.

Erdoğan Tezcan: 532.2619010

Görüşmek dileğiyle,

Ben Ankaradan araçsız cuma sabahtan yola çıkıyorum, TEKNIKISLEM'in yol mesajı çok erken olmasaydı benim için de çok güzel olurdu. Neyse yapacak bir şey yok, Ama gün içinde eryaman civarından geçen ve 1 kişilik boşluğu olan birileri olursa çok sevinirim. Değilse cuma gün içinden Bolu otogarda beklerim, denk gelen olursa telim: 5306862343.şimdiden keyifli bir kamp olması dileğiyle ( :

Merhabalar , su anda yoldayiz tahminen 1 saate boluya variriz .

Aracimizda 1 kisilik yer var terminalden veya bolu merkezde olan varsa alabiliriz...
0 533 953 53 43

Selamlar

Yıllardır çok katılmak istememe rağmen bu senede olmadı tek gitsem çocuklar baba bizsiz iyi eylendinmi diyor hadi hep beraber deyince çadırda kalamayız diyorlar
Şöyle etrafta oteli pansiyonu vs. olan bir kamp organize edilse muhteşem olacak yılların acısını çıkaracam
Katılan herkese kazasız belasız neşeli bir kamp dilerim bol resim ve video beklerim

Uploadfromtaptalk1456594982257

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

@schweps Selamlar,
Ters kamp atmışsınız :smiley: :smiley:

Şaka bi yana,
Diğer fotoğraflarda bekleniyor, Teşekkürler...
Herkese yeniden selamlar...

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri