Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,052,330

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,932 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,954

Etiketler
Merhaba, ben dünyalar tatlısı bi kız evlada sahip evli, mutlu, mühendis Mücahit :smiley:. Forumu misafir olarak arada kullanıyordum; yakın zamanda karavan alma planımız olması dolayısıyla foruma üye olarak bilgi alış kısmına bir de (bilgi)veriş kısmını (bir süre sonra tabi :smiley: ) eklemek iyi olur diye düşündüm :smiley:. İyi ki bu forum kurulmuş ve iyi ki paylaşımcı iyi insanlar var :smiley:. Herkese selamlar, saygılar.

Merhaba, ben dünyalar tatlısı bi kız evlada sahip evli, mutlu, mühendis Mücahit :smiley:. Forumu misafir olarak arada kullanıyordum; yakın zamanda karavan alma planımız olması dolayısıyla foruma üye olarak bilgi alış kısmına bir de (bilgi)veriş kısmını (bir süre sonra tabi :smiley: ) eklemek iyi olur diye düşündüm :smiley:. İyi ki bu forum kurulmuş ve iyi ki paylaşımcı iyi insanlar var :smiley:. Herkese selamlar, saygılar.
Hoşgeldiniz. Keyifli Forumlar.

Merhabalar,
Ben Cüneyt, aranıza Mersin/Silifke 'den katılıyorum. 42 yaşında, doğa, motor ve karavan sevdalısı biriyim. Yeşil ve mavi sevgime büyük katkıları olan TA motorumu sattıktan sonra station araç üstüne portbagaj vs derken karavana kadar geldi olaylar. Normalde Antalya da yaşıyorum lakin yaklaşık 3 senedir Taşucu'ndayım. Pandemi dönemi işten çıktıktan sonra kendi karavanımı yapmak için buraya babamın yanına geldim, geri dönemedim 😄 Türkiye nin farklı güzelliklerinden bir noktaymış burası.

Herkese gönlünce güzel bir hayat ve "keşke" yerine "Oh bee" dediğimiz yeni bir yıl dilerim.

Selamlar.

Ben nuri bora
İstanbulda yaşıyorum yarışmacı abilerime kardeşlerime başarılar diliyorum
Ln65 (bd30 Camper)
Hj47
Merhabalar,
Ben Cüneyt, aranıza Mersin/Silifke 'den katılıyorum. 42 yaşında, doğa, motor ve karavan sevdalısı biriyim. Yeşil ve mavi sevgime büyük katkıları olan TA motorumu sattıktan sonra station araç üstüne portbagaj vs derken karavana kadar geldi olaylar. Normalde Antalya da yaşıyorum lakin yaklaşık 3 senedir Taşucu'ndayım. Pandemi dönemi işten çıktıktan sonra kendi karavanımı yapmak için buraya babamın yanına geldim, geri dönemedim 😄 Türkiye nin farklı güzelliklerinden bir noktaymış burası.

Herkese gönlünce güzel bir hayat ve "keşke" yerine "Oh bee" dediğimiz yeni bir yıl dilerim.

Selamlar.
İkinize de hoşgeldiniz der, Keyifli forumlar dilerim.

Selamlar,
Ben Tolga.
Uzun zamandır doğa yürüyüşleri, avcılık, balıkçılık ve çadır kampları yapan bir doğasever olarak aranıza katıldım. Emekliliğime bir kaç sene kaldı. Bu süre zarfında karavan hayatını öğrenip kendi karavanımı almak istiyorum. Kendim elektrik ve elektronik mühendisiyim. Manisa'da uluslararası bir şirkette yönetici olarak görev yapmaktayım.
Bu siteyi kuran ve deneyimlerini paylaşan herkese teşekkürler.

Selamlar,
Ben Tolga.
Uzun zamandır doğa yürüyüşleri, avcılık, balıkçılık ve çadır kampları yapan bir doğasever olarak aranıza katıldım. Emekliliğime bir kaç sene kaldı. Bu süre zarfında karavan hayatını öğrenip kendi karavanımı almak istiyorum. Kendim elektrik ve elektronik mühendisiyim. Manisa'da uluslararası bir şirkette yönetici olarak görev yapmaktayım.
Bu siteyi kuran ve deneyimlerini paylaşan herkese teşekkürler.
Hoşgeldiniz Tolga Bey, Keyifli paylaşımlar...

Ben Bahadır Rüzgar 21 yaşındayım. Üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. 7 yıllık kampçıyım. Amatör fotoğrafçılık yapıyorum. Gezgin olma yolunda bir arkadaşa ihtiyacım var ve bu yüzden buraya üye oldum:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,093
Kaydolan Son Üyemiz
ata bey

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR