Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,059,664

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,934 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,956
Ben Hasan,
Jeoloji muhendisiyim scubadiver brovem var, amator balikcilik, amator fotografcilikla ilgiliyim Nikon D-800 kameram var, is makinalari ve araclarinin tamir bakim islerinde tecrubeliyim, dogayi ve hayvanlari seviyorum TUXEDO cinsi kedim var. Ingilizce ve Arapca biliyorum.
Karavan sahibi olmak icin arastirma yapiyorum, cekme mi yoksa motocaravan mi konusununa bakiyorum ayrica kendi imkanlarimla kaliteli karavan imalati konusuylada da ilgileniyorum.

Etiketler

SELAMLAR FRANSA LYON SEHRINDE YASAYEM BURSALI BIR GOCMEN COCUGUYUM DOGA ASIGIYIM KARARAVAN TUTKUNUYUM YAZ TATILINE TURKIYE KARAVANLA GITMEYE DUSUNEM BANA UMUT VE YASM SEVINCI VERE CAMP CARAVAN BISIKLET KITAP BU SAYFAYI KURANLAR COK TESEKUR EDERIM COK FAYDALANIYORUM BURDA ARKADASLARADA
TAVSIYE EDIYORUM IYI GUNLER

Tüm forum üyelerine selamlar saygılar. Ben Sarkan, İstanbul'da ikamet ediyorum. Noter çalışanıyım. Yaş 38, evli ve 2 çocuk babasıyım.

Gezenbilir ailesini saygıyla selamlarım,

Bu guruba yeni üye oldum, Adım Ahmet Hamza, Elektrik Elektronik mühendisisyim, bir kamu kurumunda çalışmaktayım.

Şimdilik bu kadar.

Tekrar saygılarımla,

Ahmet Hamza

Merhaba arkadaşlar,
Adım İlkay İstanbul'da yaşıyorum, 4 senedir yürüyüş+çadır kampı yapıyorum. Makine mühendisiyim aynı zamanda zıpkın ile amatör takılıyorum. siteyi uzun zamandır takip ediyordum aktif kullanıma yeni başladım, herkese selamlar.

SELAMLAR FRANSA LYON SEHRINDE YASAYEM BURSALI BIR GOCMEN COCUGUYUM DOGA ASIGIYIM KARARAVAN TUTKUNUYUM YAZ TATILINE TURKIYE KARAVANLA GITMEYE DUSUNEM BANA UMUT VE YASM SEVINCI VERE CAMP CARAVAN BISIKLET KITAP BU SAYFAYI KURANLAR COK TESEKUR EDERIM COK FAYDALANIYORUM BURDA ARKADASLARADA
TAVSIYE EDIYORUM IYI GUNLER
e

merhaba. Ben geldim ✋
İzmirde yaşıyorum. Benim bir bakış açım var ve bu açıda " çok yaşayan değil, çok gezen bilir" mantığına dayanıyor. Çok gezen site gezginlerine selamlar olsun.

Ben Hasan,
Jeoloji muhendisiyim scubadiver brovem var, amator balikcilik, amator fotografcilikla ilgiliyim Nikon D-800 kameram var, is makinalari ve araclarinin tamir bakim islerinde tecrubeliyim, dogayi ve hayvanlari seviyorum TUXEDO cinsi kedim var. Ingilizce ve Arapca biliyorum.
Karavan sahibi olmak icin arastirma yapiyorum, cekme mi yoksa motocaravan mi konusununa bakiyorum ayrica kendi imkanlarimla kaliteli karavan imalati konusuylada da ilgileniyorum.
merhaba. Ben izmirden katıldım Hasan bey adım cihan 37 yaşındayım. Karavan merakınızı beğendim. Bende kendi karavanımı yapma girişimindeyim. Aslında daha yeni başlayacağım. Forum da gayet tecrübeli insanlar olduğunu görmüştüm ve faydalanabilirsek çok güzel olur. Deneyimleriniz olursa sizinle paylaşmak isterim. Saygılar...

merhaba. Ben izmirden katıldım Hasan bey adım cihan 37 yaşındayım. Karavan merakınızı beğendim. Bende kendi karavanımı yapma girişimindeyim. Aslında daha yeni başlayacağım. Forum da gayet tecrübeli insanlar olduğunu görmüştüm ve faydalanabilirsek çok güzel olur. Deneyimleriniz olursa sizinle paylaşmak isterim. Saygılar...
Cihan bey,
Tesekkur ederim.
Henuz arastiriyorum calismaya basladigimda burda paylasirim.

Selam arkadaşlar ben Serkan Ankarada ikamet ediyorum bekarım emekli astsubayım (yaralanma sonucu malülen ) hem üniversite yıllarında hemde mesleki olarak zamanım hep doğa ile iç içe geçti geçen aylarda internetten araştırırken bu siteyi buldum üye oldum ve yazıları takip ettim o dönem çadır kampı için malzemelerimi tedarik ediyordum bazı yazılar fikir oldu benim için... geçen haftada ilk kampımı katrancı koyunda yaptım epey keyifliydi... çadır ile kamp yapan arkadaşlar ile tanışıp beraber etkinlik yapmak isterim...

Herkese merhaba,
Ben Güray, Antalya da yaşıyorum. Hiç bir doğa sporuyla ilgilenmem, ekstrem olayları da uzaktan izlerim derken birkaç sene önce bir çadırım oldu, sağda solda kamp kurmaya falan başladım. sevdim ancak şimdi bir karavan sahibi olup uzun seyahatlara çıkma derdindeyim. Önümdeki 1.5 sene içerisinde araba alıp karavanımı yapma planım var.

Herkese merhaba,
Ben Güray, Antalya da yaşıyorum. Hiç bir doğa sporuyla ilgilenmem, ekstrem olayları da uzaktan izlerim derken birkaç sene önce bir çadırım oldu, sağda solda kamp kurmaya falan başladım. sevdim ancak şimdi bir karavan sahibi olup uzun seyahatlara çıkma derdindeyim. Önümdeki 1.5 sene içerisinde araba alıp karavanımı yapma planım var.
  1. Aramıza hoşgeldin Güray bende bir kaç yıldır kamp hayatına düşkünlük ve gezmeye görmeye meraklı biri olarak, aynı senin derdine müzdarip biri olarak buraya geldim. Karavanımı yapmak! Geldiğime çok pişman oldum. Bu site adamda bağımlılık yapıyor. Facebook gibi bağımlılık yapıyor. Kitap okumayı bıraktım gece gündüz, otobüste, metroda, ayakta, yatakta, aklıma geldikçe açıp okuyorum.

1. Aramıza hoşgeldin Güray bende bir kaç yıldır kamp hayatına düşkünlük ve gezmeye görmeye meraklı biri olarak, aynı senin derdine müzdarip biri olarak buraya geldim. Karavanımı yapmak! Geldiğime çok pişman oldum. Bu site adamda bağımlılık yapıyor. Facebook gibi bağımlılık yapıyor. Kitap okumayı bıraktım gece gündüz, otobüste, metroda, ayakta, yatakta, aklıma geldikçe açıp okuyorum.

Aramıza hoşgeldin Güray bende bir kaç yıldır kamp hayatına düşkünlük ve gezmeye görmeye meraklı biri olarak, aynı senin derdine müzdarip biri olarak buraya geldim. Karavanımı yapmak! Geldiğime çok pişman oldum. Bu site adamda bağımlılık yapıyor. Facebook gibi bağımlılık yapıyor. Kitap okumayı bıraktım gece gündüz, otobüste, metroda, ayakta, yatakta, aklıma geldikçe açıp okuyorum.

Durumumuz ayni ozaman, aksamlari hatunla papaz olmaya basladim bu aralar, su karavan yapimi icin gazim sonene kadar bu boyle gider.
Karavan almak riskli, 0 dan yaptirmak biraz butceyi zorluyor. Geriye kendim yapmak yada ustalarimi bulup yavas yavas yaptirmak kaliyor ama henuz isin legal boyutunu tam anlayamadim. Zira kafamda alkovenli sahip olmak var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR