Igo 2016 Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 340
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,343
Poi lere dokunmayın sakın, 2016 nın son güncellemesidir poi ler, bulamadım derken karşınızamı çıkmıyor yoksa arama yaparkenmi yok?
Selamlar

NextGen de poi leri hiç bulamadım ama adres aramayıda zor buldum bu programı daha önce hiç kullanmadım ana ekranda menü işaretini arama işaretini göremedim pil işaretini tıklayıp kurcalayıp ayarlara giriyorum detaylı incelemek lazım menüsüne alışık değilim diycem hiç bilmiyorum iGO dan çok farklı

tekrar teşekkür ederim

Etiketler
Selamlar

NextGen de poi leri hiç bulamadım ama adres aramayıda zor buldum bu programı daha önce hiç kullanmadım ana ekranda menü işaretini arama işaretini göremedim pil işaretini tıklayıp kurcalayıp ayarlara giriyorum detaylı incelemek lazım menüsüne alışık değilim diycem hiç bilmiyorum iGO dan çok farklı

tekrar teşekkür ederim
Arama yaparken poi seçenek çıkıyor olması lazım, seyir halinde iken harita üzerinde de çıkıyorlar.
Belirli aralıklarla güncelleme gelince buradan paylaşırım.
Güle güle kullanın.

hocam linkleri kapatmadi iseniz birleşik arab emirliklerini alabilirmiyim.kapattıysanız tekrar yüklemenize gerek yok.şimdiden teşekkürler

Selamlar

Çok teşekkür ederim emeğiniz ve yardımlarınız için

iyi çalışmalar dilerim
Selamlar

nextgenle navigasyon yaparken gerivitese takınca kamera görüntüsü gelmiyor ama igo eski sürümde bu sıkıntı yok şu an nextgenle igo aynı sd kartta arabada navigasyon yaparken eski igo yu kullanıyorum eğer sıkıntı vermezsem son sürüm igo yu çalıştırma imkanı olabilirmi
Teşekürler

Selamlar

nextgenle navigasyon yaparken gerivitese takınca kamera görüntüsü gelmiyor ama igo eski sürümde bu sıkıntı yok şu an nextgenle igo aynı sd kartta arabada navigasyon yaparken eski igo yu kullanıyorum eğer sıkıntı vermezsem son sürüm igo yu çalıştırma imkanı olabilirmi
Teşekürler
exe. dosyasını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, iki program aynı anda çalışmaz! sizin eski igo klasöründe ".sys" dosyası olması lazım, yeni programın sys dosyası ile birlikte bana gönderme imkanınız varmı, ona göre kodlamayı yeni programa uyarlamaya çalışayım

exe. dosyasını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, iki program aynı anda çalışmaz! sizin eski igo klasöründe ".sys" dosyası olması lazım, yeni programın sys dosyası ile birlikte bana gönderme imkanınız varmı, ona göre kodlamayı yeni programa uyarlamaya çalışayım
Selamlar

Çok teşekür ederim

Ekli dosyalar

• sys.txt
    182 bayt · Görüntüleme: 323
  • SYS.TXT
    632 bayt · Görüntüleme: 334
  • çözünürlük ile ilgiliyse.txt
    64 bayt · Görüntüleme: 319

Selamlar

sys dosyasında sd card name i storagecard yaptım sd kartada aynı ismi verdim
rawdisplay de dpi 220 x800 y480 yazdım
blaukpunt diye açıldı bu seferde gps aranıyorda takılı kaldı
gps port 2 ve baud 57600 yaptım gps i hemen buldu
bu değişiklikleri diğer navigasyonun sys dosyasına bakarak yaptım
şimdi menü türkçe ingilizce karışık kalıyor ve ses dosyasından emin değilim ekran dokunma seslerini vermiyor ama her dokunuşta müziği kısıyor navigasyon yaparken geri vitese takınca kamera görüntüsünü buda kesermi denemedim
bunların nasıl düzeleceğini ve blaukpunt yazısını nasıl kaldıracağımı sys dosyasından bulamadım bu arada yüklenirken hiç hata yada uyarı vermedi navigasyonu daha denemedim sesli yönlendirme çalışır kamera görüntüsünü kesmezse va sizcede yapacak başka bir şey yoksa işlem tamam demektir
ilginiz ve emeğiniz için çok teşekür ederim

Selamlar

sys dosyasında sd card name i storagecard yaptım sd kartada aynı ismi verdim
rawdisplay de dpi 220 x800 y480 yazdım
blaukpunt diye açıldı bu seferde gps aranıyorda takılı kaldı
gps port 2 ve baud 57600 yaptım gps i hemen buldu
bu değişiklikleri diğer navigasyonun sys dosyasına bakarak yaptım
şimdi menü türkçe ingilizce karışık kalıyor ve ses dosyasından emin değilim ekran dokunma seslerini vermiyor ama her dokunuşta müziği kısıyor navigasyon yaparken geri vitese takınca kamera görüntüsünü buda kesermi denemedim
bunların nasıl düzeleceğini ve blaukpunt yazısını nasıl kaldıracağımı sys dosyasından bulamadım bu arada yüklenirken hiç hata yada uyarı vermedi navigasyonu daha denemedim sesli yönlendirme çalışır kamera görüntüsünü kesmezse va sizcede yapacak başka bir şey yoksa işlem tamam demektir
ilginiz ve emeğiniz için çok teşekür ederim
Yedek alıp bunları denermisiniz.

;[sound]
;pause_mp3_sooner = 500
;resume_delay_time = 500

[sound]
csv_voice_enabled=1
ding_muted=0 ;skambutis
alert_muted=0 ;ispejimai
effect_muted=0
dev_buffer_size=200
sound_effect_unmute_delay=100000000000
log_sound_effect_muting=0
android_muting_device=0

media_config=config/devices/media_android.xml
announce_restricted_roads=1
;announce_roundabout_turn_dir=0

[tts]
automatic_direction_conversion=1
announce_exit_directions=1
always_say_road_names=3
skip_exit_numbers=0

[sound.announcer]
gps_signal_lost=0

;[sound]
;pause_mp3_sooner = 500
;resume_delay_time = 500

[sound]
csv_voice_enabled=1
ding_muted=0 ;skambutis
alert_muted=0 ;ispejimai
effect_muted=0
dev_buffer_size=200
sound_effect_unmute_delay=100000000000
log_sound_effect_muting=0
android_muting_device=0

media_config=config/devices/media_android.xml
announce_restricted_roads=1
;announce_roundabout_turn_dir=0

[tts]
automatic_direction_conversion=1
announce_exit_directions=1
always_say_road_names=3
skip_exit_numbers=0

[sound.announcer]
gps_signal_lost=0
Selamlar
Teşekür ederim yarın hemen deniycem

denedikten sonra olmaz ise hemen silmeyin, kodların üzerinde değişiklik yaparak tekrarlarız olurmu.
Selamlar

Denedim arıza uyarı kapanma yok dokunmatik ses çalıştı ve ses dosyalarını sorunsuz seçtiriyor yolda navigasyon yaptırma fırsatım olmadı bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.
paylaşım yardım ve emeğiniz için çok teşekür ederim

Selamlar

Denedim arıza uyarı kapanma yok dokunmatik ses çalıştı ve ses dosyalarını sorunsuz seçtiriyor yolda navigasyon yaptırma fırsatım olmadı bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.
paylaşım yardım ve emeğiniz için çok teşekür ederim
rica ederim, güle güle kullanın, sorunla karşılaşırsanız buralardayım:smiley:

Utku bey çalışmalarınız için çok teşekkürler, ellerinize sağlık, yakında Yunanistan, makedonya, Bulgaristan turumuz var, Bulgaristan dışındaki haritaları indirdim, Bulgaristan linki kırık, rica etsem yenilermisiniz, teşekürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR