Küheylan Kutup Çemberinde "dünyanın Yaylasına Yolculuk"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,348
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 182,014
Ynt: Küheylan Kutup Çemberinde "Dünyanın Yaylasına Yolculuk"

Takip....Hem de heyecanla....Ve Severek....Ve Merakla....Şimdiden Çok Çok Teşekkürler...

Etiketler

Güzergah Haritaları
Türkiye
[attachment=1]
Bulgaristan
[attachment=2]
Sırbistan
[attachment=3]
[attachment=4]
Macaristan
[attachment=5]

1TR

2BG

3SRB

4SRB

5H

Finlandiya
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]
Şimdilik bu kadar. :smiley:

13FIN

14FIN

15FIN

16FIN

17FIN

Paylaştığınız bölümleri bir çırpıda okudum cok guzel gidebileceklere rehber olacak sekilde sade bir anlatımınız var, ellerinize saglik ilgiyle takip edeceğim İnsallah...

Anilari cok güzel hazirlamissiniz. Zevkle okudum ve heyecanla devamini bekliyorum. Tesekkürler.

Macaristan yazısını tamamladım.
Fotoğrafları düzenliyorum. Eledim eledim Estergom hariç 80 fotoğraf oldu daha da azaltmak lazım. ::smiley:
Fotoğrafları azaltıp yazının içine ekleyince Macaristan da yayına girecek. :smiley:

"Paylaşım için çok teşekkürler!.." diyeceğim ama kesinlikle yetmez; ne yapalım birşeyler de ısmarlarız artık üstüne!
Ellerinize, gözlerinize, emeğinize sağlık Nermin&Ferhat Şirin!.. :smiley:

Cavid Sezen

İlgi için çok teşekkürler arkadaşlar. :smiley:

Macaristan yazısı hazır. (12MB). Macaristan yazısının devamı ileride dönüş rotasında ele alınacak.

Macaristan Notları
KKC04_H : http://www.mediafire.com/?b915h2sh9z88nn8

Not : Fotoğraflara zumlayarak bakabilirsiniz, yüksek çözünürlüklüdür.
Umarım beğenirsiniz.
Mutlu geziler diliyoruz. :smiley:

Dün öğleden sonra tümgün, nete giremedim; az önce okuyabildim ancak. Yine ayrıntılı bilgiler içeren bir yazı ve güzel fotoğraflar; emeğinize sağlık. :smiley: Ferhat, bir de emekli olsanız ne olur bilmem; çalışıyorken böyle!... ;D

Cavid Sezen

Yeni Bölüm Yayında.... :smiley:

Slovakya ve Çek Cumhuriyeti. Hızlı bir geçiş yapıldı. Kısa bir bölümdür.

KKC05_SK_CZ : http://www.mediafire.com/?014q6fo4tvh11j5

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Daha önce yayınlananlar toplu halde;

Başlangıç ve Türkiye Notları
KKC01_TR : http://www.mediafire.com/?xq7kv729t50fbuz

Bulgaristan Notları
KKC02_BG : http://www.mediafire.com/?1p6quvp07y00cqh

Sırbistan Notları
KKC03_SRB: http://www.mediafire.com/?21mh23clv0007u9

Macaristan Notları
KKC04_H : http://www.mediafire.com/?b915h2sh9z88nn8

Şimdi gördüm; hemen indirdim ve okudum; her zaman olduğu gibi yine güzel notlar... :smiley:

Yaşamın her konusuna temas edip küçük değerlendirmeler de üstüne gelince çok hoş oluyor; bir de haritaları baştan vermiştin ama buradaki gibi her bölüme de konulması çok yararlı.

Cavid Sezen

Teşekkürler Cavid Hocam.

Gezi notlarını yazarken elimden geldiğince, geziye çıkanların yanında götürebileceği. Notlara baktığında da eksik kalmamasına gayret ediyorum. Eksiklerimiz varsa da artık affola. :smiley:

fsirin' Alıntı:
Gezi notlarını yazarken elimden geldiğince, geziye çıkanların yanında götürebileceği. Notlara baktığında da eksik kalmamasına gayret ediyorum. Eksiklerimiz varsa da artık affola. :smiley:

Yurt dışı geziler için, genel olarak insanların iki şeyden çekindiğini sanıyorum:
1. Yabancı dil bilmeme nedeniyle duyulan endişe; başıma bir iş gelir mi, gelirse ne yaparım, dil bilmiyorumun yarattığı ürküntü,
2. Gezinin akçalı boyutu; toplam maliyetin karşılanamaz olabileceğinin var sayılması.

Kişi, bilmediğinden daha çok korkar. Öğrendikçe, bilgi düzeyi arttıkça, korku azalır, bazen yok olur, cesareti artar. Yurtdışı gezilerini, ayrıntılarıyla yazan Ferhat gibi arkadaşların, teşvik edici, yüreklendirici işlevleri çok önemli. Özellikle akçalı konularda yazılanlar, bütçesi daha kısıtlı insanlarda, "biz de yapabiliriz" düşüncesinin doğmasına, "şimşek çakmasına" neden olur.

Biz büyük bir beğeni ile okumayı sürdüreceğiz; yeter ki siz yazmayı sürdürün. :smiley:

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR