navitech 200B

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nowomannocry Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,757

nowomannocry

Yeni Üye
Herkese Merhabalar,Site cok muhtesem.Ulkemde boyle sitelerin olmasi ne kadar guzel.
Benim uzman arkadaslardan ricam, Navitech 200B cihaz sahibiyim.Subat sonu ABD ye gidecegim.15 gun butun Kaliforniya'yi dolasacagiz insallah.Orada arac kiralrken navigasyon sistemi de isterseniz cok fazla fark odemek zorunda kaliyorsunuz.Ben kendi cihazimi goturmeyi dusunuyorum.Ancak Navitech sitesinde ABD haritasi cok pahali.Bunun baska bir yolu yok mudur?ABD haritasi nasıl ve nereden indirebilirim.Herkese guzelseyahatler dilerim.Baris ve sevgiyle kalin.

Etiketler
Ynt: navitech 200B

Merhaba,cihazınız içinde türkiye haritasımı yüklü
version numarasını verebilirmisiniz
yardımcı olmaya çalışırım
saygılar

Merhaba,Benzer bir konuda bende yardımlarınızı rica edeceğim.Bende de navitech PXB205 F portatif nvg. var ve avrupa haritası lazım.Yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim.

bende navitech navigasyon cihazi almayi dusunuyorum , ama buuna nasil avrupa haritasi yukleye bilirim ?

gozumercan' Alıntı:
bende navitech navigasyon cihazi almayi dusunuyorum , ama buuna nasil avrupa haritasi yukleye bilirim ?

Gerekli bilgilere sahip olursanız yapabilirsiniz,burda tarif ile söz konusu değil..
creklenmiç yazılım bulmalısınız aksi takdirde haritanızı hiç bir şekilde tanımaz
resmi olarak alacağınız nevitech cihazınız,naviextras,a kayıt etmelisiniz
burdan ücret karşılığı tüm haritayı indirip kullanabilirsiniz
ayrıca güncel türkiye haritasını ücresiz indirebilirsiniz..
kolay gelsin saygılar

merhaba, gerekli bilgiler derken bu konuyu biraz acabilirmisiniz? yada ayrintili bilgiyi nasil alabilirim?

Bilgilerden kasıt cihazın içeriği ile ilgili,daha önce harita veya yazılım değiştirme bilgileridir.
cihazın çalışma pransibi vardır,gerekli dosyalar olmazsa bir nokta virgül bile çok önemlidir,doğru sistemi bilmek çok önemli
siz nerdesiniz yardımcı olmaya çalışırım.yurdışı için neden harita gerekli..
bilgisayarınızda teamviewer yüklü ise uzaktan yapabilirim..saygılar

iyi aksamlar , bu konularla yeni ilgilenmeye basladim gercektende ogrenmek istiyorum , ben ankaradayim, yardimci olmak isterseniz seve seve ogrenmeye hazirim hocam ;)

Merhaba konu üzerinde isteğiniz var ise öğrenirsiniz.size bir link vereyim ordan takip edin http://www.forumnavigation.com/search.php?searchid=183
başaramazsanız teamviewer 5 yükleyin uzaktan sorununuzu çözerim, gsm 0531 662 69 76 saygılar

sanirim navigasyon adina hersey bu sitede var, ilginiz ve tavsiyeniz icin cok tesekkur ederim
iyi aksamlar

Garmin nüvi 255W 4.3-Inch Widescreen Portable GPS Navigator
merhaba , bu urunu almak istiyorum ,icerisinde amerika haritasi yuklu, bu urune turkiye ve avrupa haritasi yukleyebilrimiyim?

gozumercan' Alıntı:
Garmin nüvi 255W 4.3-Inch Widescreen Portable GPS Navigator
merhaba , bu urunu almak istiyorum ,icerisinde amerika haritasi yuklu, bu urune turkiye ve avrupa haritasi yukleyebilrimiyim?

Garmin işletim sistemi farklıdır,linux tabanlı harita yüklenebilir resmii olarak,
illegal sürümlerde yükleme çok zordur,ama yapılabilir.
işletim sistemi windows tabanlı cihazlar daha kolaydır..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR