Otomobil De Ötv Oranı Düşmüş !

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,692

Etiketler
%3, %6 :smiley: dalga geçmekten başka birşey değil, artık bunlara sevinemiyorum, böylesine ızdırap vergi ödemelerinin içerisinde yaşarken. bakın Lada 4x4 fiyat listesi, 49bin liraya alabileceğim bir ürün iken, 117bin liraya almamın ve ödememin imkansız olduğu bir hayale dönüşüyor benim için. En azından doğru dürüst bir çalışma ve standart bir gelir ile..
Lada 4x4 fiyatlar


ötv + kdv'nin aracın kendisinden yüksek olduğu bir ülkede alım satım yapmıyorum daha da.
 

1.7 motor da %100otv+ kdv uygulanıyor.
1.6 dan küçük olsaydı %50otv+kdv
30bin tl daha az vergi odenirdi

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst