Sazak Köyü Eylül 2009

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpsezeralp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,887

alpsezeralp

tenere
Yer
kocaeli
merhaba arkadaşlar
ilk enduro motorumu aldıktan sonraki ilk gezimi anlatmak istiyorum sizlere
bu yaz antalya olimposta calışıyordum.
antalya daki adrasan koyu ile olimpos arasındaki sazak koyu

o yorucu dağ yonundan sonra ali ve ben gerci 1,5 saatlik bir yoldu ama bana Afrika'yı bir uç dan bir uca geçmişim gibi geldi

yine biz

koydan bir kaç görüntü

tabi ki yüzmeden olmaz

bunlarda yoldan birkaç kare

aslında daha faflavideo ve fotoğraf vardı ama ben kendi makinamı su geçişinde suya düşürdüm :-(

nasıl gidilir onuda anlatayım zaten anlatmam da lazım antalyadan kumlucaya doğru gidiyorsunuz olimpos kavşağından sapıyorsunuz 10-13 km sonra olimpos 3 km diye bir tabala karşimıza çıkıyor ama siz devam edip çavuş köy adrasana geliyorsunuz çavuşkoyden jandarma karakolunun ordan sahil yoluna giriyorsunuz sahile ulaşınca soldan sahili takip edip dere yatağından geçip (arzu edenler için köprüde mevcut ) dağ yoluna cıkıyorsunuz 15 20 km sonra sazak tasınız

not: orada yiyecek bir şeyler bulamazsınız yanınızda götürün temiz su var kamp yapmak isteyen arkadaşlar için çadırınızı kum tepelerinin arkasına kurun yok biz koy manzarasını izleyip uyuruz diyosanız benim gibi akşamları çok rüzgarlı oluyor benim çadırım uçtu mesala

birde orada bir balıkcı yaşar ismi neydi unuttum ona giderken bir paket sıgara yada biraz tütün götürün sevinir. ve size cayda yapar

Etiketler

Ynt: sazak koyu eylül 2009

güzel manzaralar. tenere dikkat çekici ayrıca ;D elinize sağlık.

Ynt: sazak koyu eylül 2009

güzel paylaşım,
adrasan,sazak,olimpos,çıralı özledim oraları