Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,028
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 868,727
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

laylay' Alıntı:
serbest olduğu için pat diye dalıyorum konuya....
bir motokaravan almak için araştırma yapıyoruz, üç veya dört kişilik. sahibinden.com'daki tüm ilanları ezbere biliyoruz. Ancak hakkını verecek bir tek hymer var.
Varsa bir öneriniz bilmek isterim.

başlıkta bu iş için zaten :smiley:

merak ettiğiniz hymerleri yada karavanları bu sayfaya link vererek sorularınıza cevap alabilirsiniz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=17256.msg1331794#new

Etiketler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-orjinal-hymer-camp-51-motokaravan-162364066/detay

işte bu hymer ilgimizi çekiyor ancak bu fiyata daha büyük bir alkovenli daha mı mantıklıdır acaba?

iletimi silmeyi bilmediğim için şimdi başka bir konu açacağım. :D
karavanında hayvan besleyen var mı?

berkcantp' Alıntı:
Şirkete kayıtlı karavan ile Batum'a geçişte gümrük memuru ekstra bir evrak istiyor mu?
Lütfen, bilgisi olanlar.
Gürcistan için nasıl bilemiyorum ama yurt dışı çıkışında şirket antedli imzalı kaşeli kağıdında adınıza şirketin ilgili aracını çıkartmaya yetkinizin olduğuna dair bir belgenizin olması gerekli. Bize Bulgaristan sınırında Noterden yaparsanız daha iyi olur da demişlerdi.

berkcantp' Alıntı:
Bu günkü görüşmem de belgenin gürcü tercümesini istiyor.
İlk çıkışımızda Bulgaristan gümrüğü de Bulgarcasını veya İngilizcesini sormuştu. Bizde sadece Türkçesi olunca Nermin epeyce bir dil döküp zar zor ikna etmişti. Biz biri Türkçe biri de İngilizce olmak üzere iki adet hazırladık. İngilizcesine sorun etmediler. Bulgaristan ve Yunanistan girişi sorduğunda gösteriyoruz. Bir daha Gürcü gümrüğüyle görüşüp İngilizcesi olurmu ve Noter onayı da gerekiyormu diye de sorulup garantiye alınabilir. :smiley:

Kendisi 2 Haziran 2013 den beri siteye girmemis. Bir seneden fazla bir zaman olmus. Acikcasi bende merak ediyorum. Umarim kotu bir durum yoktur.

Bugün karavanın 13 aylık muayenesi için tüv e gittim. Adamlar, aracı çıkarıp, hayırlı olsun gidebilirsin demezler mi? la.

Şaşıran ben , 5 senedir her sene gidip de tekrara kalıp bir de her sene ruhsat değiştirince de unutmuşum olması gereken

halini.

Hala bir tuhaf geliyor :smiley:

toffy' Alıntı:
Bugün karavanın 13 aylık muayenesi için tüv e gittim. Adamlar, aracı çıkarıp, hayırlı olsun gidebilirsin demezler mi? la.

Şaşıran ben , 5 senedir her sene gidip de tekrara kalıp bir de her sene ruhsat değiştirince de unutmuşum olması gereken

halini.

Hala bir tuhaf geliyor :smiley:

korkma normal bir durum ;D,
bu Avrupa görmüş karavan bulaşmayalım demişlerdir ;D ;D

Aslanahmet nikli Hakan arkadaşımızın annesi vefat etmiştir,
Yarın öğle namazı silivri kavakli köyünde defnedilecek,
Annenin mekanı cennet olsun, aileyede sabırlar dilerim

buralpdi' Alıntı:
Aslanahmet nikli Hakan arkadaşımızın annesi vefat etmiştir,
Yarın öğle namazı silivri kavakli köyünde defnedilecek,
Annenin mekanı cennet olsun, aileyede sabırlar dilerim
Bassagligi ve sabir diliyorum

Hakan bey annenize Allah tan rahmet siz geride kalanlara sabırlar diliyorum. Ayfer-Halil

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,448
Kayıtlı Üye Sayımız
172,103
Kaydolan Son Üyemiz
tolgacevik

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR