Sizce Hangisi Gerçekten Yardıma İhtiyacım Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahim_ipek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 226
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,437

Etiketler

Ynt: Sizce Hangisi Gerçekten Yardıma İhtiyacım Var

ibrahim_ipek' Alıntı:
Istavroz milinin pimli olup olmamasi neyi degistirir bu konu hakkinda fikri olan varmi

ibrahim IPEK
Bilmiyorum ama sigorta gibi düşünmek gerek. 10 liralık pimi kırmak varken pimsiz olunca 100 liralık aksı veya daha ciddi bir parçayı kırabilir zora gelince.

Soyle anlatayim uzerinde cikanda mili segmanla sabitlemisler . Biz pim ile sabitlemek istiyoruz dolayisi ile mil donemeyecek donmedigi icin yuvayi yatak saramayacak . Fakat bu seferde donemediginden kirilirmi

ibrahim IPEK

Çok şükür çıkardım tamirden . Defender ustasına gösterdım aracı begendi motorun baglantısını performansını yururunu kontrol etti . tek iş bazen mars almıyor ona bakılacak . ileriki vakitlerdede sanzuman tünelini sökecegim arazı kollarını söküp pim yaptıracağım ... Moralim düzeldi . birde 5. kapıyı kilitleyebilsem :D

Burak abi bagcilar gungoren de 14 blok digan oto kapisinda zati surekli turuncu duz dizel vardir . Normalde mercedes ci ama defenderden de anliyo .
ibrahim IPEK

Adini tam hatirlayamiyorum . Kapisinda eski wolksvogen minibusler var . Kendi defenderi zaten sanayinin her yerinden belli oluyo ;-)

ibrahim IPEK

Adini tam hatirlayamiyorum . Kapisinda eski wolksvogen minibusler var . Kendi defenderi zaten sanayinin her yerinden gozukuyo ;-)

ibrahim IPEK

Büğünde mars problemini hallettim . puma motorların dinamoları sıkıntılı imiş surekli arıza verirmiş ögrenmiş olduk . 250 liraya mal oldu . Piyasada sıfırı 170 lira olan motorlar fakat çin malı oldugudan usta tavsiye etmedi . revize edilmiş temiz motoru 170 e aldık taktık . hayırlısı bakalım araca alısamadıgımdan nedir bilemiyorum binerken korkuyorum birşey olacak diye. araziye girsem belki düzelir ama hayırlısı bakalım

ibrahim_ipek' Alıntı:
araca alısamadıgımdan nedir bilemiyorum binerken korkuyorum birşey olacak diye

aynısı bende de vardı. Oradan ses geliyor ne olaki? acaba ciddi bir sorun mu? aha buradan da gıcırtı geldi. şuradan bir zırıltı var ama neyse?

derkeeeeen meğer hepsi normalmiş. bunu anlamam için 3 ay geçmesi ve 1-2 ciddi offroad organizasyonuna katılmam gerekti :smiley:

ibrahim_ipek' Alıntı:
Silecekleri veya kaloriferi calistirinca yanik kokusu normal mi dir ;-)

ibrahim IPEK

Bana pek normal gelmedi. Ben de böyle bir durum yok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR