Sufi Yolu Doğa Yürüyüş Rehberi Hazırlandı.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sultanlaryolu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,330

Sultanlaryolu

Sufi Yolu Araştırmacısı
Mesajlar
58
Tepkime Puanı
9
Yer
İzmir
Web
www.sedatcakir.com

Rehber kitap içindeki haritalar 1:50000 ölçeğinde hazırlandı. Şehir içi haritalar 1:25000 ölçeğinde. Yürümek isteyenler için GPX ve KML dosyaları mevcut. Ayrıntılı yol anlatımı, konaklama ve irtibat adresleri rehber içinde.

Yürüyüş Eyüp Sultanda başlıyor. Feribotla Yalova'ya geçiliyor. Termal,Gökçedere, Güneyköy, Orhangazi, İznik, Osmaneli, Bayırköy, Vezirhan, Bilecik, Küre, Söğüt, Eskişehir, Seyitgazi, Yazılıkaya, Han, Emirdağ, Kemerkaya, Bolvadin, Çay, Sultandağı, Akşehir, Doğanhisar, Derbent ve Sille üzerinden 801 kilometre sonra Konya'ya ulaşıyor.

Santiago de Compostela tarzı bir yürüyüş. Sufi Yolu pasaportu ile yolda kaşelerinizi topluyorsunuz ve Konyada Sufi Yolu sertifikasını almayı hakediyorsunuz.

Rota 2 defa 2000 metre ve üzerinde seyrediyor. Kış yürüyüşlerinde hazırlıklı olmak gerekir. Tercihen kışın yanlız yola çıkmayınız.

Yola çıkmadan ve yoldaki sorularınız için beni arayabilirsiniz.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Mesajlar
1,518,594
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst