Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan haldun31 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,706
Ynt: Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :smiley:

Takipteyiz.
fotorafları bekliyoruz.
hani kulanıyorsanız gps verileride harika olur.
saygılar..

Etiketler

karaali71' Alıntı:
Tek başına çadırkampı,bana göre değil.Çok düşündüm,yalnız gitmek eğlenceli olmaz,güvenlik sorunuda tedirgin eder...
hocam tabikide tek başına kamp herkese göre değil ama deneyin tadı bambaşka bir zevk.kitap okuyup gece yıldızların altında uyumak başka bir güzellik.sizi yoldan çıkartırım bir kaç foto daha koyayımda :smiley:

hsnunal' Alıntı:
böyle bir organizasyon olursa katılmayı çok isterim. asıl niyetim sırt çantasıyla bir kaç günlük kamplı yürüyüşler yapmak.
hocam sırt çantalı seyahat hafif malzemelerle mümkün. ama bende denemek isterim.neden olmasın.iyi kötü tecrübelerim ile hayatı idame etmede sıkıntımızda olmaz. :smiley:

KağanÖner' Alıntı:
Takipteyiz.
fotorafları bekliyoruz.
hani kulanıyorsanız gps verileride harika olur.
saygılar..
gps i hiç düşünmedim.ilk fırsatta ayarlarım hocam.saygılar

bende ereğlideyim haldun bey katılmak isterim kamplarınıza

Bu zamana kadar tek kişi kamp yapmadım sanırım yapamamda, silahın varlığı bile endişe kaynağı benim için )), ama sırt çantalı her gün farklı noktalarda yapılacak kamp olayına kesinlikle katılıyorum .

80 milyonun yaşadığı ülkede bireysel olaylar günlerce gözümüze sokulup yanlış bir algı oluşturuluyor. güvensizlik insanların beynine işleniyor. o yüzden nadiren televizyon ve haber izlerim. konumuza gelirsek; doğanın şehirden çok daha güvenli olduğunu düşünüyorum.

şu ana kadar karşılaştığım en ufak bir olumsuzluk olmadı.ama tabiki cesretin tanımını bilerek konuşuyorum.cesaret; korkmamak değil . korkup, tedbir alıp korkularının üzerine gitmektir.yoksa diğeri korkusuzluk değil ruhsal problemdir maazallah :smiley: kendi adıma gerekli tedbirleri alıyorum emniyeli bir yol benimkisi.isterseniz paylaşayım.önce anlık tehlikeleri düşünerek biber gazı bulunduruyorum .ama bunun yanında yivsiz tüfeğimde mevcut.(av bana göre değil ).birde bulunduğum bölgedeki jandarmaya kamp yeri hakkında ve ayrılacağım zamanı söylüyorum.tel varsa alıp şu zmana kadar aramazsam bir ilgilenirmisiniz diyede tembih ediyorum.şu ana kadar çok güzel ilgilenen güvenlik memurlarımız oldu.terslik yaşamadım ama tedbir tedbirdir :smiley:saygılarımla.bu arad murat bey tabiki beraber gidelim.gerçi ben nasipse yarın kampa çıkıyorum.bir dahakine diyelim.görüşmek dileğiyle

O zaman fotoraflari bekliyoruz... jandarmaya bilgi verme durumu harikaymis... Teşekkürler tavsiyelere...

merhaba saygı değer büyüğüm ben kolay kolay kalamam oralarda tırsarım biraz maşşallah Allah bozmasın keyfini ama ben kolay kolay gidemezdim hele tek başıma para versen kalmam orda önceden acayip isterdim kalmayı ama bu aralar bir yusuf yusuf geldi niyedir anlamadım bir pisikolog tavsiyesimi almam lazım ?

kış kampı fotolarım :smiley: çok ama çok güzel geçiyor :smiley: çadır çadır olalı böyle donmadı :smiley: - 8 dereceyi ölçtüm gece.ufak tefek (tilki )misafirlerim geldi gece.iyi seyirler.

IGP0001

IGP0040

IGP0108

IGP0125

çok tşk hasan bey.döndüm ama tadı damağımda kaldı.beraber inşaalah gidelim.birkaç arkadaş daha toplarız bahara doğru.saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,092
Kaydolan Son Üyemiz
yigityigitcelik@gmai

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.