Yardimmm Crv Rav4 Vİtaraa Xtraİl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barcan10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,356
hocam xtrailde karar kıldık.bulamassak diğer seçenek olarak da foster.peki ben xtraili ekspere soktugumda özellikle neler başımı ağrıtır. yani motor şanzıman tamamsa alınrmıbirde sanırım 2003 2005 arası 150 bini çok geçmemeli sanırım.bıraz fazla soruyorum geçmişte captivadan 15bin olarak dilimiz yandı

Etiketler
220.000 km ye kadar çok fazla canını sıkmaz ..bu araçlar da en önemli nokta 10.000 km de bakıma sok..yan sanayi hava filtresi kullanıyor isen 5,000 km de değiştir..bu araçlar orjinal parçalarını çok severler ve o yüzden yetkili serviste parçaları dudak uçurtur..yani bakımını ihmal etme...araçlar insan gibi'dir antibiyotik kullanman gerekir iken kullanmaz isen ilerleyen süreçte daha teşekküllü tedaviye girmek zorunda kalırsın :smiley:

hocam son olarak ilanların bır kısmı yarı otomatik bir kısmı tam otomatik yazıyor sanzumanlarına.bunlar rastgelemi yazılmıs ılancılar tararfndan oğle değilse siz hangisini önerirsınız.yani geri kaçırma yapma açsından

hocam xtrailde karar kıldık.bulamassak diğer seçenek olarak da foster.peki ben xtraili ekspere soktugumda özellikle neler başımı ağrıtır. yani motor şanzıman tamamsa alınrmıbirde sanırım 2003 2005 arası 150 bini çok geçmemeli sanırım.bıraz fazla soruyorum geçmişte captivadan 15bin olarak dilimiz yandı
eksper raporunda zaten gerekenler söylenecek size ..motor şanzıman tabi önemli ama aracın şasesi kaydı ise bu sizden saklanmak istendi ise kocaman bir EYVAH

hocam son olarak ilanların bır kısmı yarı otomatik bir kısmı tam otomatik yazıyor sanzumanlarına.bunlar rastgelemi yazılmıs ılancılar tararfndan oğle değilse siz hangisini önerirsınız.yani geri kaçırma yapma

ben hayatımda otomatik kullanmadım manuel den şaşmam...siz otomatik istiyorum dediniz o bakımdan

Bence Subaru Forester..
23ce8d7c52859c344acf050dd439082a

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sizin sütten ağzınız yanmış yoğurdu üflemek istiyorsunuz çok iyi anlıyorum...bu araçların gerçek uzmanları var, benim aracım garanti kapsamından çıktıktan sonra nissan yetkili servisinde çalışmış ve sanayide kendi iş yerini açmış birini buldum ..10.000 bakımlarını ve denetlemelerini o yapıyor ama hayati tehlike oluşturan aksamları yetkili servisten alıp yine ona yaptırırım ...kısacası aracı alır iken yetkili servisinde yıllarca çalışmış birini bulmanız size çok fayda sağlayacak ..

aynı paraya daha az km li ve daha yuksek modelli olduğundanmı???yada motor otomatik anzıman daha iyi mi?

hocam inanın paronayak oldum.ilk defa kredi filan bi araba aldık.conta yandı motor gömlek derkan 15 bin gitti psikolojı kalmadı.bodrum gibi yerde tanıdığm usta yok guvendiğim bildiğim.aldığım araç burda bir iki yere muhtaç bırakmaması lazım yani sanayide anlayanı çok olmalı.

arkadaşım dediğim gibi yap araştır ve yetkili servisinde yıllarca ter dökmüş referansı güçlü bir usta bul...izmir de olsan isim veririm sana ...benim aracımla ilgilenen bu işin piri

Motordan ote otomatik sanziman onemli yoksa tamami saglam araclar mekanikte. 200 bin km nin altinda olmasinda fayda var bence. Yada ben size jeep cherokee vereyim 2004 160bin km de. 3.7 litre. Ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

neden sizce otomatik vites subaru foster
Nedeni;
Yıllardır Subaru için Jatco nun üretmiş oldugu 4eat otomatik şanzımanı kullanıyor. 3. Subarum ve şimdiye kadar ne motor ne şanzıman sorunuyla karşılaşmadım. Karlılaşan vardır ama onlarada bu yağları hangi km de değiştirdin,yagı değiştirirkebn vizkozite değerlerine uygun orjınal veya orjjınale yakın malzememi kullandınız diye sormayı unutmayalım

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR