Yeni Aracımla İlk Orman Gezim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan shadowy0 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,231

shadowy0

Ana Kamp
Yer
Maltepe
SELAM Herkese,
Yeni aldığım 97 disco mpi aracım ile bir heyecanlı birde o kadar zevkli geçeceğine inandığım ilk orman turuna çıktım.Buradan sizlerin yazdıklarını okurken kalbim çarpıntı yapıyordu.Gerçekten belkide yaşadığım sizin gözünüzde hiçbir şey olmasada güzel bir gezi ve tecrübe oldu bana.Sizler ile bu ilk anlarımı paylaşmak istedim.;İlk konu açışım hatam olur ise şimdiden aff ola.
Saygılar,
İbrahim ÇAVUŞ

Etiketler
Ynt: yENİ ARACIM İLE İLK ORMAN GEZİSİ

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

23 11 09 aydos

23 11 09 aydos 5

23 11 09 aydos 8

23 11 09 aydos 30

23 11 09 aydos 63

Ynt: yENİ ARACIM İLE İLK ORMAN GEZİSİ

İyi günlerde kullanın aracınızı, tekerleri hep düz bassın...

Ynt: Yeni Aracımla İlk Orman Gezim

İbrahim Bey aracınız hayırlı olsun Fotoğraflarda çok güzel. Teşekkür ederiz.

İbrahim bey aracınız hayırlı olsun gülegüle kullanmak dileğiyle
Paylaşım için teşekkürler

ibrahim bey hayırlı olsun aracınız kazasız belasız binmek allah nasip etsin

Mesajımı okuyarak heyecanıma katılan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.
Allah sizlerede kaza bela vermesin.
Hayırlı Bayramlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.