Yollara düşmek (2) (Kahramanmaraş, Başkonuş yaylası kampı ve offroad)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Obelia Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,826
Ynt: Yollara düşmek (2) (Kahramanmaraş, Başkonuş yaylası kampı ve offroad)

evet bırazda maaroff grubundan fotolar

20933 273620579352 83046179352 3320490 1297551 n

23775 1102980230946 1719954260 202516 3547889 n

32281 118000951575807 100000977095094 106962 7548750 n

36699 1498031420189 1516236979 31231315 4114251 n

25135 380867063650 90031478650 3999074 441614 n

Etiketler

Teşekkür ederim Ali Osman Bey, paylaşımınız için... Bu foroğraflar nerede çekildi?

hayır lupnan ve surıye gezımızde cekıldı

güzel bi gezi oldugu belli fj cruıser gözüme carptı orda ;D müthiş bi alet

Haklısınız Fatih Bey, insanın orada olası geliyor...

aslanaybars' Alıntı:
güzel bi gezi oldugu belli fj cruıser gözüme carptı orda ;D müthiş bi alet

Bu da benden olsun...oralara gelip görmeyi çok isterdim gerçekten. Burda 4 duvar arasında oturup duruyoruz...neyse ki gezip görenler paylaşıyor da, biz de faydalanıyoruz :smiley:

Obelia'nın çektiği resimlerden birini açıp biraz toparladım :smiley:

[attachment=1]

IMG 1676

Teşekkürler Parkinson sniper :smiley: Bende çoğu zaman dört duvar arasındayım, arada bir zaman buldukça yollara düşüyorum işte... Bir sonraki plan İzmir :D

parkinsonsniper' Alıntı:
Bu da benden olsun...oralara gelip görmeyi çok isterdim gerçekten. Burda 4 duvar arasında oturup duruyoruz...neyse ki gezip görenler paylaşıyor da, biz de faydalanıyoruz :smiley:

Obelia'nın çektiği resimlerden birini açıp biraz toparladım :smiley:

[attachment=1]

Sn sniper çok güzel toparlamışsınız. sizin bu yeteneğiniz takdire şayan, benimde böyle kapalı fotolarım var bi açıvermeniz mümkünmü acaba hazır sizin gibi fotoğraf dehasını bulmuşken saygılar

Durup dururken niye böyle saldırma gereği duydunuz anlayamadım...rahatsız olduğunuz birşey varsa açıkça söyleyin. Fotoğraf sizin miydi? Zorunuza giden birşey mi oldu? Hayırdır?

Bu arada Burcu Hanım;

1452, 1455, 1449, 1571, 1601 şu resimlerdeki kadrajları çok beğendim gerçekten. Tebrik ederim...Bir de kaplumbağanın sakinleşmesini beklemeniz çok önemli bence. Fotoğraf biraz da sabır işi...bir gün batımını çekebilmek için günlerce bekleyen fotoğrafçı tanıyorum ben :smiley:) (güneşin battığı noktanın iskelenin tam ucuna denk gelmesi için beklemiş.)

http://www.flickr.com/photos/patrick-smith-photography/2892650570/in/photostream

Başarılı manzaralar yakalamışsınız, gerçekten tebrik ederim...

Burcu hanım,
Bizlerle paylaştığınız fotoğraflar için teşekkürler.
Varmı dağlar ve ormanlar gibisi, yeterki korumasını ve faydalanmasını bilelim.
Kalın sağlıcakla.

Merhaba arkadaşlar, fotoğrafların bir kısmı benimde istediğim gibi olmadı hava muhalefeti nedeniyle. Yağmur, sis, makinemin yeni tanıyor olmam, benim deneyimsizliklerim de birleşince ortaya böyle fotoğraflar çıktı. Fotoğraflarda oynama yapmayı zaten bilmiyorum, açıkçası öğrenmekde istemiyorum. Bu doğru birşeymi bilmiyorum ama, ben o kareyi öyle yakaladım, öylede kalmasını isterim.

Ama yinede itiraf edeyim Parkinsonsniper, uğraştığın fotoğraf daha net ve güzel olmuş. vakit ayırıpda uğraştığın için teşekkür ederim :smiley:

Teşekkür ederim, ben o kaplumbağa fotoğrafına çok bayıldım ya :smiley: Yüz profilinin yakın olduğu fotoğraf.. Belkide nedeni başında sabredip beklediğim içindir ..Soluduğunu dinlediğim içindir.. Yada sevimliliğidir.. Bu gezide benim favori fotoğrafım o :smiley:

parkinsonsniper' Alıntı:
Bu arada Burcu Hanım;

1452, 1455, 1449, 1571, 1601 şu resimlerdeki kadrajları çok beğendim gerçekten. Tebrik ederim...Bir de kaplumbağanın sakinleşmesini beklemeniz çok önemli bence. Fotoğraf biraz da sabır işi...bir gün batımını çekebilmek için günlerce bekleyen fotoğrafçı tanıyorum ben :smiley:) (güneşin battığı noktanın iskelenin tam ucuna denk gelmesi için beklemiş.)

http://www.flickr.com/photos/patrick-smith-photography/2892650570/in/photostream

Başarılı manzaralar yakalamışsınız, gerçekten tebrik ederim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR